Skocz do zawartości

NVIDIA - nowa seria sterowników - nowy skok wydajności???


Recommended Posts

Parę dni temu NVIDIA zaprezentowała nową serie sterowników dla swoich kart graficznych - GeForce/ION Driver v270.51 -, postawowiłem więc zrobić test czy uda się dzieki nim cokolwieki więcej wydusić w 3d MARK 06.

Jeśli chodzi o poprzednie sterowniki czyli wszsystkie: GeForce/ION Driver v267.24 BETA 267.24 1.3.2011 GeForce/ION Driver v266.58 WHQL GeForce/ION Release 265 BETA GeForce/ION Release 260

 

Nie odczuwałem praktycznie zadnego wiekszego skoku, jedne chodziły lepiej drugie gorzej...ale... ale. Wraz z nową seria dostałem małego boost'a w postaci 400 punktów za FREE :-). Czy ktoś odczuł jeszcze jakiś wiekszy wzrost w klatkach?

Link to post
Share on other sites

Generalnie problemów nie miałem, poza tym, że po instalacji przywitał mnie ekran śmierci... A tak wszystko chodzi ok. Stery dają dużo do profili 3d, no i DA2, za który boję się zabrać. Podobno jest parę klatek więcej w Crysis 2, ja osobiście nie zauważyłem, chociaż mnie na 460-tce chodzi bezproblemowo. Czekam na oficjalne wsparcie na sli do crysisa 2, pewnie wypuszczą je wraz z dx11 i będzie miód (no dobra może trochę jestem naiwny :D ) . Jak na betę, stabilne stery, podobno.

Link to post
Share on other sites

Bardzo fajne sterowniki, bardzo. Jest funkcja, na którą czekałem kilka miesięcy (zabrakło niestety nowej odsłony opencl, na który wciąż czekam :D)

 

"Adds support for applications using CUDA 4.0 features such as Unified Virtual Addressing (UVA) and GPUDirect™ v2.0."

 

Podziękowałem już regist88 za pominięcie powyższego w newsie - loool http://www.benchmark.pl/sterowniki/plik ... 34124.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...