Skocz do zawartości

Wymiana GTX 970 na GTX 1070 MSI czy Asus


Recommended Posts

Witam, chce wymienić mojego GTX 970 na GTX 1070, mam procesor i5 6600k i 16 GB ramu  i mam pytanie czy będzie duża różnica w wydajności ? Chodzi mi głównie o gry, chciał bym żeby karta dawała sobie radę w grach tak na przyszłość na kilka lat. Mam teraz okazję zmienić kartę a różnie to może się potem potoczyć. I moje ostatnie pytanie, jakiego producenta wybrać myślałem o MSI, ale Asus czy Gigabyte też robią dobre karty.

Link to post
Share on other sites
czy będzie duża różnica w wydajności? Chodzi mi głównie o gry[...]

 

Masz ogromną liczbę testów i filmików więc polecam sobie je popatrzeć.

Masz, jakby twoje lenistwo osiągnęło szczyt ;p

https://www.youtube.com/results?search_query=gtx+970+vs+1070

 

 

chciał bym żeby karta dawała sobie radę w grach tak na przyszłość na kilka lat.

 

Zadzwoń do Macieja wróżbity co będzie za kilka lat. Możliwe, że będzie do wyrzucenia jeżeli w ciągu kilku lat zostanie spopularyzowana kombo rozdzielczość 4k + ray tracing które są zabójcze dla każdego gpu.

A tak na serio nikt nie zna przyszłości, a gdybanie nie ma sensu szczególnie jeżeli chodzi o sprzęt pc. Radze ci rozpatrywać na dzień dzisiejszy.

 

 

 

jakiego producenta wybrać myślałem o MSI, ale Asus czy Gigabyte też robią dobre karty.

 

Patrz raczej na modele, nie na firmy. Każda firma ma modele z lepszym i gorszym chłodzeniem, a nawet nie sprecyzowałeś ceny więc bierz najdroższą, bo zazwyczaj te mają lepsze chłodzenie.

Edytowane przez DreamerDream
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...