Skocz do zawartości

Windows Update nie wykrywa aktualizacji


Recommended Posts

mam problem Windows Update nie wykrywa aktualizacji Windows Defendera ostatnią

aktualizacje miałem 18 maja od tamtej pory żadna nowa aktualizacja Defendera się nie

pojawiła mi w Windows Update boję się ręcznie instalować te aktualizacje nie wiem

czy to problem z systemem czy faktycznie nie było nowych aktualizacji proszę odpiszcie...


mam Windows 7 jakby co.

Link to post
Share on other sites

Chłopie, znaki przestankowe. Przecież tego nie idzie zrozumieć.

 

Poza tym, myślałem, że to troll, tylko liczba postów raczej to wyklucza. Panikujesz, ponieważ w ciągu 4 dni nie było żadnej aktualizacji.  W ciągu CZTERECH dni. Naprawdę?

Link to post
Share on other sites

tak już mam i nie jestem żadnym trollem. nawet dzwoniłem do serwisu i miałem czyszczony folder, z aktualizacjami.

co nic nie dało, bo nadal zero aktualizacji zalecanych. a sprawdzam, na stronie microsoftu i jest jak, byk aktualizacja

definicji Windows Defendera z dzisiejszego dnia.

Edytowane przez Mich1995
Link to post
Share on other sites

instalacja aktualizacji Defendera się zainstalowała, po ręcznej instalacji jakoś mimo, że instalacja odbywała się w tle

ale serwisant mi zalecił bym zainstalował kb947821, bo podobno mam, coś z systemem i cóż pobieram sobie właśnie

to i pozostaje mi czekać.

Link to post
Share on other sites

Witam

Możliwe również, że usługa Windows Update zawiesza się lub , po prostu nie działa.

Jeżeli tak, zatrzymujemy tą usługę robimy restart kompa, wchodzimy do folderu windows-Software Disrubion zmieniamy nazwę, tak

żeby system go  nie wykrywał.Uruchiamy usługę restart powstaje nowy folder o tej  nazwie i pobierze Ci aktualizacje.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

niestety minął miesiąc nie cały i problem wrócił znów aktualizacje w Windows Update dla Windows Defendera

nie są wykrywane a i wtedy jak serwisant się zajął moim kompem to miałem wykonane to co Maciej pisał i

potem miałem instalowane to kb947821.


i mam takie pytanie czy Windows Defender trzeba aktualizować wgl jak mam inny antywirus?

czy to taka dodatkowa ochrona która jednak potrzebuje aktualizacji?


i wgl to kolega mi pisał że jak mam NODa to powinienem Defendera wyłączyć nie wiem ale tak na logikę to 2 antywirusy

na jeden komputer to za dużo dlatego nie wiem czy to norma czy jakaś awaria ale od pewnego czasu po włączeniu

kompa Defender sam się nie uruchamia muszę go ręcznie włączać i nie wiem jaki sens jest bym go włączał.

Link to post
Share on other sites

Instalacja "zewnętrznego" AV automatycznie wyłącza wbudowany Defender.

Wyłączony Defender przestaje być aktualizowany.

 

Aktywny program antywirusowy można sprawdzić w zakładce "Zabezpieczenia" w "Zabezpieczenia i konserwacja" w panelu sterowania.

Link to post
Share on other sites

Instalacja "zewnętrznego" AV automatycznie wyłącza wbudowany Defender.

Wyłączony Defender przestaje być aktualizowany.

 

Aktywny program antywirusowy można sprawdzić w zakładce "Zabezpieczenia" w "Zabezpieczenia i konserwacja" w panelu sterowania.

tyle że ja mam Windows 7 a nie Windows 10 i u mnie zabezpieczeń i konserwacji nie ma jest tylko

"Zapora systemu Windows" i tam nie wiele idzie się dowiedzieć niestety.

Link to post
Share on other sites

W Windows 7 chyba też to masz. Wchodzisz w panel sterowania - system i zabezpieczenia - centrum akcji. I tu sprawdź, czy masz ochronę przed wirusami. Tyle, że jak masz zainstalowany to nie wiem po co miałbyś to sprawdzać. Z tego co pamiętam gdybyś nie miał ochrony antywirusowej to Windows 7 by wyświetlał komunikat o tym (o ile nie zmieniałeś tego w opcjach centrum akcji). Poza tym jak tak się boisz tych wirusów to polecam przejście na nowy system bo siedzenie na starych to nie jest dobre rozwiązanie. Plus poczytać sobie o bezpieczeństwie w sieci, rodzajach ataków i kradzieży danych itd. Jak wiesz co i jak to wiedza + windows 10 + defender systemowy i jesteś bezpieczny.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie, w W7 jest to "Centrum akcji", ale prezentuje prawie to samo.

 

Ponad to liczy się reszta mojej wypowiedzi, przy używaniu innego niż wbudowany antywirusa, systemowy jest dezaktywowany oraz nie będzie uaktualniany do czasu jego ponownego włączenia.

Link to post
Share on other sites

w centrum akcji wszystko w normie nic nie piszę że antywirus jakiś nie działa a na W10 nie chce się zbytnio przenosić

ponieważ nie mam na to kasy oraz W7 jest wciąż wspierany z tego co widzę co miesiąc są aktualizacje zabezpieczeń i

mam NOD32 i firewall od Comodo więc jestem bezpieczny i W10 nie odpowiada mi bo tam jest inwigilacja użytkownika.

Link to post
Share on other sites

W siódemce jesteś tak samo "inwigilowany". Twoja komórka  może być śledzona,przez telewizor wiedzą co oglądasz,spuszczasz wodę w kiblu i licznik bije,przez nowe liczniki badają w jakich godzinach używasz najwięcej prądu i o jakim natężeniu,jak płacisz kartą za buty,to wiedzą jaki nosisz numer i jak się nazywasz. Ludzie opamiętajcie się...:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...