Skocz do zawartości

AvastUI.exe *32 stałe obciążenie CPU 25%


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez zerek,

Recommended Posts

Witajcie

 

Kilka dni temu robiłem skanowanie avastem i od tego czasu pojawił się proces jak w tytule

(AvastUI.exe *32) który obciąża CPU. Odinstalowałem avasta zainstalowałem jeszcze raz, ale problem wrócił.  Wysłałem wiadomość do supportu avasta z opisem problemu, mija 24h nie mam odpowiedzi i coraz bardziej mnie to irytuje. Chłodzenie po kilku minutach od włączenia zaczyna wyć jak odkurzacz, a w trakcie nawet pisania tego posta widzę przycięcia. Jakieś sugestie co można zrobić ?

Link to post
Share on other sites

Wyślij ten plik do VirusTotal może coś wykryje. A jak nie to spróbuj tego https://forum.avast.com/index.php?topic=218050.msg1456645#msg1456645


 

 

Wysłałem wiadomość do supportu avasta z opisem problemu, mija 24h nie mam odpowiedzi i coraz bardziej mnie to irytuje

 

 

//Edit

Widze,że już wysłałeś zgłoszenie do supportu. Pod tym linkiem jest napisane co możesz zrobić, aby rozwiązać problem.Swoją drogą ja długo walczyłem z odinstalowaniem Avasta, dopiero Tryb awaryjny pomógł.

Edytowane przez prezes.cc
Link to post
Share on other sites

Nie chce mi się teraz tego szukać ,ale oficjalnie napisano ,że avast obecnie ma jakiś błąd i gryzie się z windows 10. Najlepiej go odinstaluj i poczekaj aż naprawią problem. 

https://www.computerworld.com/article/3276646/microsoft-windows/avast-blames-microsoft-for-win10-1803-upgrade-blue-screens-nonsensical-options.html

To tylko jeden z problemów i radzę zrezygnować...

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam Avast powoduje problemy w działaniu systemu Windows 10. Przed aktualizacją do kompilacji 1803 należy odinstalować Avasta, bo system może nie wstać po aktualizacji. Systemowy antywirus od MS i darmowy firewall spokojnie wystarcza.  Avast Free i tak nie ma zbyt wielu użytecznych modułów a za resztę trzeba zapłacić.   

Edytowane przez gepardmak
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Próbowałem różnych cudów znalezionych na forach jak zmiany nazwy plików, odinstalowywania, "naprawy" ale ostatecznie jak support avasta olał zgłoszenie to nie pozostało mi nic innego jak zmienić program. Narazie przesiadłem się na comodo i mam święty spokój. 

 

Dzięki za odpowiedzi, a temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...