Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Zapraszam do obejrzenia krótkiego materiału, w którym przedstawiam problem. Chodzi o to, że włączyłem dziś eksplorator plików i pojawił mi się nowy dysk, który ma pojemność 96mb. Zastanawia mnie fakt, skąd mógł się wziąć, ponieważ nie dzieliłem żadnego dysku na 2 itp, a pozostałe 4 to są normalne, użytkowana przeze mnie dyski. Proszę o pomoc, bo boję się, że może byc to jakieś oprogramowanie szpiegowskie, ponieważ jak widać na filmie nie mam dostępu do tego dysku.

 

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=lNNX8saH8lg&feature=youtu.be

Link to post
Share on other sites

Podłączany był jakiś nowy nośnik?

Po oznaczeniach z filmiku zgaduję że to jakaś płyta z dysku optycznego ( płyta DVD/DVD ROM?).

Może obraz ISO załadowany?

Jeśli obawia się "świrusów " sprawdził bym zawartość pod Live CD Linux-a ( w BIOS trzeba ustawić kolejność w zależności na czym dystrybucja Linuxa została wypakowana USB/DVD).

Link to post
Share on other sites

Podłączany był jakiś nowy nośnik?

Po oznaczeniach z filmiku zgaduję że to jakaś płyta z dysku optycznego ( płyta DVD/DVD ROM?).

Może obraz ISO załadowany?

Jeśli obawia się "świrusów " sprawdził bym zawartość pod Live CD Linux-a ( w BIOS trzeba ustawić kolejność w zależności na czym dystrybucja Linuxa została wypakowana USB/DVD).

Właśnie od kilku miesięcy nie używam w ogóle napędu, więc to jest niemożliwe, a do komputera podłączałem ostatnio jedynie telefon, ale on nie zostawiłby czegoś takiego

OK, 

Ok, miałem przed chwilą aktualizację systemu i zniknął, więc nie wiem, ale już po problemie.

Link to post
Share on other sites

A aktualizowałeś Win10 ostatnio? Jeśli tak to był taki bład że się pojawiała jedna z partycji które windows tworzy przy instalacji. Sprawdz w menadżerze partycji i jeśli jest tak jak mówię to tylko usuń literę dysku (tego 100MB) i zniknie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...