Skocz do zawartości

Recommended Posts

Beyerdynamic'owe 600 Ohm nie potrzebuje wcale aż takiej elektrowni. To nie są stare 600-tki o niskim SPLu i moje DFy/Monitory/PRO przebijają je spokojnie w zakresie apetytu na prąd. DFB ma zaś duży gain, jest bardzo głośny, także może wyda się to dziwne, ale bez specjalnego problemu dźwignie ich 250/600-tki z serii DT. 

 

DT150 nie doradziłem z racji małej sceny. DT770 z racji braku mikrofonu. Nie ma tu żadnej mistyki. I słusznie zauważono, że oczekiwanie uzyskania tych samych porad na różnych forach jest trochę nie na miejscu. Jeśli przyjmuje to formę zawodów i wzajemnego weryfikowania, z miejsca rezygnuję, także autor wątku jest od teraz w Waszych rękach  ;).

 

 

Znalazłem jego temacik na audiofanatyku, swoją drogą też nic nie wnosi, a każdy boi się raczej podjąć decyzję za kupującego, co mnie nie dziwi, skoro kolega szuka totalnie po omacku.

 

Z zamkniętych wartych polecenia (biorąc pod uwagę zakup czegoś pokroju DragonFly Black):

- Brainwavz HM5/Reloop SHP-1

- DT770Pro (80Ohm lub 250Ohm, pierwsze więcej basu)

- AKG K550/K551 (te drugie mają mniejsze wymagania, dostosowane do użytkowania portable)

- MMX300 - według mnie najlepsza opcja, bo jest mikro, jakość, komfort, izolacja pewnie na poziomie PG1, ciężko znaleźć lepszy headset do gier (zamknięty)


Swoją drogą to się chłopu nie dziwię, że nerwy go noszą, bo nikt mu doradzić nie potrafi, a jak to się mówi głodny sytego nie zrozumie :D

 

Nie jest to kwestia braku umiejętności doradzenia, a jak sam zauważyłeś wymuszania decyzji na nas, decydowania za użytkownika, łączenia ze sobą sprzecznych cech lub operowania w bardzo małym zakresie cenowym. Pamiętaj że posiadam naprawdę sporo słuchawek i doświadczeń z tańszym sprzętem, toteż niekoniecznie pomagam ludziom z perspektywy tylko tych najdroższych. Różnica polega jedynie na tym, że wiem czego chcę i co mi się podoba. Druga strona niekoniecznie.

 

Takie same wątki są również na PCL, tam również jest ciężko.

Link to post
Share on other sites

@EvilKillaruna Dobrze to ująłeś, właśnie na tym polega problem ;) Poza tym darzę szacunkiem Ciebie i prace wykonaną na audiofanatyku, bo to jest jedno z tych miejsc do którego odsyłamy ludzików i sam czasem się posiłkuję zawartymi tam informacjami. Często wtrącasz w jakieś porównania wintydżowe AKG, ale Ty masz na ich punkcie bzika :D

 

Nie mam zamiaru porównywać pracy, jaką ludzie wykonują na Twoim forum i tutaj, bo to nie ma sensu, a jak widać WSZYSCY mamy problem, żeby dobrze doradzić. Ciężko pomóc autorowi tematu, skoro sam nie wie czego chce, a ilość możliwości jakie daje jego budżet są na tyle szerokie, że przechodzi chyba audiofilskie pranie mózgu :D

 
Sam Evilu dobrze wiesz i ja to wiem, że nie można ślepo polegać na jednej opinii, a @forii sam sobie miesza zarzucając wędkę w kilku różnych miejscach oczekując, że każdy poda ten sam model, jeden jedyny warty uwagi i będzie z głowy ;)
 
Winszuję czujności i nie rezygnuj z podjętego wyzwania, bo to nie są żadne zawody, a jeśli sam autor nie skorzysta z tematu, bo nie będzie potrafił nic z niego wyciągnąć to może kiedyś ktoś inny skorzysta  :D
 
Trzymaj się!
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak już pisałem autorowi potrzebny zeszyt zrobić listę ciekawych słuchawek wszystkie posłuchać robić notatki i na końcu wybrać. A posłucha więcej modeli to będzie wiedział o czym piszemy i jemu będzie łatwiej określić co chce i w która stronę iść.

 

A co do mocnej "V" i grania to IMO nie tedy droga

Link to post
Share on other sites

 

@EvilKillaruna Dobrze to ująłeś, właśnie na tym polega problem ;) Poza tym darzę szacunkiem Ciebie i prace wykonaną na audiofanatyku, bo to jest jedno z tych miejsc do którego odsyłamy ludzików i sam czasem się posiłkuję zawartymi tam informacjami. Często wtrącasz w jakieś porównania wintydżowe AKG, ale Ty masz na ich punkcie bzika :D

 

Nie mam zamiaru porównywać pracy, jaką ludzie wykonują na Twoim forum i tutaj, bo to nie ma sensu, a jak widać WSZYSCY mamy problem, żeby dobrze doradzić. Ciężko pomóc autorowi tematu, skoro sam nie wie czego chce, a ilość możliwości jakie daje jego budżet są na tyle szerokie, że przechodzi chyba audiofilskie pranie mózgu :D

 
Sam Evilu dobrze wiesz i ja to wiem, że nie można ślepo polegać na jednej opinii, a @forii sam sobie miesza zarzucając wędkę w kilku różnych miejscach oczekując, że każdy poda ten sam model, jeden jedyny warty uwagi i będzie z głowy ;)
 
Winszuję czujności i nie rezygnuj z podjętego wyzwania, bo to nie są żadne zawody, a jeśli sam autor nie skorzysta z tematu, bo nie będzie potrafił nic z niego wyciągnąć to może kiedyś ktoś inny skorzysta  :D
 
Trzymaj się!

 

 

Przepraszam jeśli zabrzmiałem pretensjonalnie. Nie taka była moja intencja. Również darzę Was szacunkiem za poświęcany tutaj czas na pomoc użytkownikom, jak również częste opieranie się na moich recenzjach, co tym bardziej buduje i pokazuje, że jednak ktoś to czyta i ceni zawarte tam informacje. Chodziło mi o to, że to autor stawia nas w takiej sztucznej i nieformalnej konfrontacji, co jest zapewne dla obu społeczności trochę kłopotliwe, a przynajmniej dla mnie niezręczne, ponieważ w audio rozwiązań konkretnego problemu może być kilka i każde równie dobre.

 
Domyślam się że mogą być one często kłopotliwe z racji niedostępności i marginalnej popularności. Nawet czasami myślałem aby trochę uszczuplić ich kolekcję. Na szczęście bakcyl kolekcjonerski trochę mi wywietrzał w ostatnim czasie. Ostatnimi słuchawkami które nabyłem z gatunku vintage były K270 Studio i tak naprawdę zamordowały one dalsze zainteresowanie innymi modelami i stały się regularnym punktem odniesienia dla słuchawek mid-fi / premium.
 
Oczywiście że wiem. I bardzo dobrze że szuka odpowiedzi również w innych miejscach, szkoda tylko że niezmiennie czyni to kompletnie na ślepo. Nikt z nas nie przebije jednak wyciągania średniej ocen z Amazona  ;)
 
Nie traktuję tego jako wyzwania, a raczej jako problem, którego nie da się rozwiązać zdalnie mimo poświęconego czasu. W takiej sytuacji jak jego najlepiej byłoby eksploatować instytucję 14 dni na zwrot lub wykonywać odsłuchy salonowe. PG1 są dosyć dobrym punktem wyjściowym, ale to już sam autor musi się zdecydować z czego może zrezygnować i czego oczekuje. Na tą chwilę wygląda to niestety na motanie się po kilku forach w gorączce i dezorientacji: 
 
Jeśli dobrze pamiętam, stanęło na tym, że mają to być słuchawki:
- z odpinanym mikrofonem
- zamknięte
- z bardzo dużą sceną
- "wyboostowanym" brzmieniem (cokolwiek miałoby to znaczyć)
- do muzyki i do gier
- bardzo mocno izolujące
- ale i bardzo wygodne
- do 300 zł.
Zabrakło jedynie frytek  :). Także jak sami widzicie, Custom Game i MMX300 to ostatnie opcje jakie przychodzą mi do głowy. Stąd cała nadzieja w Was. 

 

Edytowane przez EvilKillaruna
Link to post
Share on other sites
Praktycznie na każdym forum, gdzie zamieścił temat wrzuca info "a na innym forum polecono mi to...". Dziwna zagrywka, no, ale taki styl autora. To on chce (prawdopodobnie nieświadomie) doprowadzić do konfrontacji, nie my ;) Każdy działa na swój sposób, a Ty lubisz bawić się AKG, co w zupełności rozumiem i nie mam nic przeciwko :)

 

Jeżeli zebrać wszystkie wymagania to rzeczywiście nic ich nie spełni, a najbliżej są te dwie powyżej wymienione przez Ciebie pary. Znając życie, jeśli Listeny czy też PG1 mają jakieś braki dla autora, to MMX300 będzie ewentualnym wyjściem z tą V-ką, ale i tak może nie być tym złotym środkiem.

Niewykluczone, że Custom Game też mogą się spodobać, a skoro już są zakupione to przynajmniej sobie ich posłucha.

 

Akurat na benczmarku w dziale audio większość słuchawek z dopiskami "gejming" bardzo źle się kojarzy. Mamy plagę plastikowo-odpustową od tych wszystkich producentów podświetlanych zabawek dla graczy w różnym wieku :)

Link to post
Share on other sites

Trzeba też wziąć pod uwagę że słuchawki są sprawdzane na integrze.

 

A co do tej v to autor upiera się na nią bo wyczytałem gdzież że to w sumie fajne granie. Nie oznacza to że mu się takie faktycznie spodoba.

 

A co do odpinanego Microfon zawsze można w modmic zainwestować i poszerzyć gamę dostępnych słuchawek nie wątpliwe na tym korzystając

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

Praktycznie na każdym forum, gdzie zamieścił temat wrzuca info "a na innym forum polecono mi to...". Dziwna zagrywka, no, ale taki styl autora. To on chce (prawdopodobnie nieświadomie) doprowadzić do konfrontacji, nie my ;) Każdy działa na swój sposób, a Ty lubisz bawić się AKG, co w zupełności rozumiem i nie mam nic przeciwko :)

 

Jeżeli zebrać wszystkie wymagania to rzeczywiście nic ich nie spełni, a najbliżej są te dwie powyżej wymienione przez Ciebie pary. Znając życie, jeśli Listeny czy też PG1 mają jakieś braki dla autora, to MMX300 będzie ewentualnym wyjściem z tą V-ką, ale i tak może nie być tym złotym środkiem.

Niewykluczone, że Custom Game też mogą się spodobać, a skoro już są zakupione to przynajmniej sobie ich posłucha.

 

Akurat na benczmarku w dziale audio większość słuchawek z dopiskami "gejming" bardzo źle się kojarzy. Mamy plagę plastikowo-odpustową od tych wszystkich producentów podświetlanych zabawek dla graczy w różnym wieku :)

 

Dokładnie o tym mówię. 

Na całe szczęście nie tylko AKG są w moich zasobach, więc nie ma ryzyka, że będzie to na którymkolwiek etapie teatr jednego producenta i przewaga preferencji (ostatnio znacznie częściej siedzę w iSine 20 i LCD-2 niż dowolnych AKG). Ważne aby zachować za każdym razem jak największą obiektywność. Sęk w tym że nam przychodzi to łatwo (perspektywa doświadczenia i posiadanego sprzętu), ale autorom takich jak ten wątków często na pierwszym miejscu stoi granie pod jego własny gust. Jeśli sami nie są w stanie tego opisać należycie, pomoc zmienia się w wyręczanie i zgadywankę. W pewnym momencie stworzyłem nawet podręczny link do konkretnego akapitu jednego z poradników: https://www.audiofanatyk.pl/jak-poprawnie-pytac-o-zakup-sluchawek-na-forach/#nikt-nie-jest-wrozka

 

Jak najbardziej tak. Także wszystko lezy w rękach autora na tą chwilę. 

 

...a którą niestety wzmagają sami redaktorzy tego portalu w artykułach pisanych na siłę pod afiliację i SEO.

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/sluchawki-do-gier.html

Niestety takie są potem konsekwencje jak piszesz.

Moje postrzeganie na słuchawki ze znaczkiem Gaming zmieniło się od czasu testów właśnie PG1/PDG1. Oczywiście wciąż patrząc przez palce, niemniej w przyszłości myślę, że odpustowe plastiki będą po pewnym czasie wypierane przez albo sprawdzone OEMy (HyperX), albo markowe headsety. Na dzień dzisiejszy w wielu przypadkach słuchawki nieprzeznaczone do gier sprawdzają się w nich znacznie lepiej.

 

 

A co do odpinanego Microfon zawsze można w modmic zainwestować i poszerzyć gamę dostępnych słuchawek nie wątpliwe na tym korzystając

Dodatkowy koszt i konieczność puszczenia drugiego kabla. Taki manewr może wykonać posiadacz np. HD800, ale nie ktoś kto szuka słuchawek do 300 zł lub jest mocno zorientowany na ergonomię ponad wszystko.

Edytowane przez EvilKillaruna
Link to post
Share on other sites

Z drugiej strony w końcu powstał temat, który zmusza trochę do pomyślenia i nie trzeba już tylko pisać "HyperX Cloud" :D Znajdujcie trochę pozytywów, bo inaczej na łeb dostaniemy :D

Link to post
Share on other sites

Sumarycznie zawsze wychodzi sporo, ale w sytuacji gdy testuje się sporo sprzętu, różnorodność zaczyna być kluczowa dla zachowania zdrowego punktu wyjściowego. Gdybym wycofał się z testowania sprzętu, zapewne ograniczyłbym się tylko do kilku konkretnych modeli, których użytkowanie jest dla mnie albo najprzyjemniejsze, albo które są najbardziej praktyczne.

Link to post
Share on other sites
DT150 nie doradziłem z racji małej sceny. DT770 z racji braku mikrofonu

Swego czasu użytkowałem je kilka tygodni i muszę napisać, że trochę mnie zaskoczyła twoja opinia gdyż  odsłuchiwałem je na przemian z AKG K550 (1),DT770 (250),Ultrasone 780HFi,Audio-Technica ATH-A700X, Denon AH-D600.

 

W zasadzie tylko Denon grał ciut szerszą sceną i lepszą (swobodniejszą) przestrzenią, choć nie z taką głębią. DT150 również zostawił nieco w tyle na szerokość Ultrasone 780HFI ,które też pod tym względem ułomkiem nie są, biorąc pod uwagę 360 stopniową pozycjonującą przestrzeń. W przypadku AKG już dokładnie nie pamiętam ale proporcje były dość podobne. Trochę większa różnica na korzyść DT150 pojawiła się w przypadku DT770 (250 Ohm).

 

Osłuchiwane było na Aune S16 + Yulong A28. Także ja te słuchawki osobiście odebrałem jako znakomite sceniczne (szerokość,głębokość) biorąc pod uwagę cenę do 650zł. Pytanie czy pojawiły różnie grające rewizje ?

Link to post
Share on other sites

Jeśli skupić się tylko na wychyleniu, do szerokości w DT150 nie mam zastrzeżeń, ale na głębokość ich granie jest konsekwencją określonych cech oraz pokrywania się z wykresem częstotliwościowym. To dobre słuchawki, lubię takie lekko portretowe granie, także scenicznie nie są złe jak na zamknięte, ale PG1 mają scenę jeszcze większą i dającą moim zdaniem większy komfort w grach, a które są dla tego konkretnego autora wątku priorytetowe. Dlatego staram się patrzeć całościowo. AKG również dobrze wspominam w pierwszej rewizji, troszkę mniej na szerokość, więcej na głębokość, wyważenie. W DT150 większa elipsa. Wciąż jednak z zastrzeżeniem, że jest dobrze w klasie słuchawek zamkniętych.

 

W moim przypadku bezpośrednie porównanie miało miejsce z K270 S, ale tylko z racji bliskości klas. Tam jest bardzo podobnie, a nawet jeszcze bardziej eliptycznie niż w DT150. Niemniej jako że mam u siebie słuchawki z reguły uznawane za bardzo dobre scenicznie, chociażby wspomniane HD800, mój punkt odniesienia jest zawieszony z reguły dosyć wysoko.

 

Trudno mi powiedzieć czy pojawiły się rewizje tych słuchawek, ale zauważyłem, że na ogół większe różnice ludzie notują względem moich recenzji w przypadku egzemplarzy od osób prywatnych, niż pochodzących wprost ze sklepu lub ogólnie będąc w stanie nowym. Dodatkowym czynnikiem mogącym zaburzać odbiór sceniczny jest kształt małżowin, aczkolwiek często miałem wrażenie, że lepiej odbieram cechy sceniczne, nie tylko z racji stażu wyrobionego na słuchawkach planarnych. 

Link to post
Share on other sites
Jeśli dobrze pamiętam, stanęło na tym, że mają to być słuchawki: - z odpinanym mikrofonem - zamknięte - z bardzo dużą sceną - "wyboostowanym" brzmieniem (cokolwiek miałoby to znaczyć) - do muzyki i do gier - bardzo mocno izolujące - ale i bardzo wygodne - do 300 zł. Zabrakło jedynie frytek  . Także jak sami widzicie, Custom Game i MMX300 to ostatnie opcje jakie przychodzą mi do głowy. Stąd cała nadzieja w Was. 

 

-Z mikrofonu zrezygnowałem, z uwagi że ogranicza to potencjalne dobre inne modele typu DT770, już pogodziłem się z tym że mogę mieć podłączony zalman micro.

-wyboostwany dźwięk jednak nie musi być, byle by brzmiał wyjątkowo dobrze jak na swoją cene a nie porównywalnie jak do słuchawek CAl w cenie 200zl.., "wyboostowany dźwięk" miałem w listenach, o czym się mówiło często w recenzjach i w porównaniu do ath brzmiały... no lepiej z tego pwoodu

-nie musza byc bardzo mocno izolujace ale wole jednak by byly zamkniete, zakładając słuchawki chce mieć choć troche izolacji, w otwartych wersjach pewnie tej izolacji w ogole nie ma więc to raczej mija się z celem. Pisałem nie raz o odcinaniu się od świata "zewnęrznego".

-cena juz nie gra roli, żadne 300zl, ale byleby do 1300zl (z uwagi na mx300). 

-jeden warunek, mikrofon nie na stałe pls, jak będę jezdzil w pociagu i z podpiętym mikrofonem jak to w stylu mx300 to wyjdę na klauna...

-mile widziane welurowe nausznice, stad przystaje bardzo na dt770 lub moze jak mnie namówicie na półotwarte wtedy dt880,bo jezeli półotwarte dają lepszą sceny to wchodzę w to...

 

PS. Mam w zestawie Focale Listeny/ATH-PG1/ i jutro pewnie przyjdą custom gamy + stare CALe

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites

 

 

Przyszły do mnie Beyerdynamic Custom Game! W końcu dostaję słuchawki których bardzo podoba mi się ich brzmienie a szczególnie wyróżniają się basy, no i ta regulacja wzmocnienia basów, od razu wziąłem na maxa basy i czuję coś niesamowitego, niesamowite basy i jakość dźwięku muzyki w porównaniu do ATH-PG1. Bomba!

Beyerdynamic to faktycznie solidna firma i nie sądzę że zrobili coś dużo bardziej gorszego niż DT770, a jeżeli tak to bardzo chętnie porównam je z innymi Beyerdynamicami by nie być gołosłownym.

 

W porównaniu do ATH-pg1 to teraz dopiero rozumiem jak mogłem wydać 666zł za te słuchawki które teraz są warte w sumie 749zł...

 

Jedyny minus custom gamemów który zauważyłem ale który skłania mnie jeszcze bardziej do kupienia DAC'a to niska głosność, mam suwaki na 100% w windowsie jak i w regulatorze na kablu a brzmią tak jakby 2x ciszej niż to było na ath. Pewnie to wina niskiej mocy. Z Dac więc będzie petarda.

Moze to przez to że dostałem wersje 1000ohm? Nie wiem jak to możliwe, sugeruje sie tym suwakiem, przy ath on byl przy 22ohmach bodajże:

kKikYZt.png

 

^ Fajnie jakbys ktos odpowiedzial na ten temat i nie tylko.

 

Jeżeli chodzi o góre lub dół, nie wiem jak to się nazywa to jest podobny jak w ath efekt ale nie aż taki, gdzie słychać muzyke jak przez mgłe - ktoś mógłby napisać czym jest to spowodowane? Czy po prostu wina braku Daca i odsłuchu na integrze?

 

Jeżeli chodzi o nauszniki to w końcu dostaję dobrej jakości skóre nie to co w ath, powiedzmy że mam coś podobnego jak w listen focalach. Pałąk jest ok, szkoda też tylko że mikrofonu nie da się odczepić i muszę dokupić dodatkowy kabel jakbym chciał w nich iść na miasto.... o to sie nie postarali.

 

Ktos skomentuje? :D

 

PS. Testuje te customy tym filmikiem na yt, jak na razie slysze kazde poziomy  8-) 

Edytowane przez forii
Link to post
Share on other sites

Sprubuj przestawić suwaki od Basu na pierwszą pozycję nie na Maxa podejrzewam że zamuliłeś je basem stąd ten kocyk. Zresztą nie wiem jak ty możesz tego słuchać na maxymalnym ustawieniu strasznie by mnie to męczyło na dłuższą metę(ale co kto lubi). Co do tego wskaźnika omów to nieźle poszalał :D ile te słuchawki mają z 16

Ustaw podbicue Basu na 1 i posłuchaj dłużej uszy po pewnym czasie przyzwyczają się do dźwięku po dłuższym odsłuchu. Puść sobie na nich jakiś gesty utwór np jakąś orkiestrę. I potem porównaj z pg1. I opisz wrażenie. Zwłaszcza różnice w scenie i zachodzące w niej zmiany.

 

Każdy poziom słyszysz tylko tu chodzi żeby każdy był o takiej samej głośności.

Puść sobie np. Niektóre słuchawki fajnie się tu gubią.

https://youtu.be/zBBtKnv0fnI

Tu sobie możesz porównać co w których słuchawkach wychodzi Ci na pierwszy plan.

Edytowane przez bleck55
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sprubuj przestawić suwaki od Basu na pierwszą pozycję nie na Maxa podejrzewam że zamuliłeś je basem stąd ten kocyk. Zresztą nie wiem jak ty możesz tego słuchać na maxymalnym ustawieniu strasznie by mnie to męczyło na dłuższą metę(ale co kto lubi). Co do tego wskaźnika omów to nieźle poszalał :D ile te słuchawki mają z 16

Ustaw podbicue Basu na 1 i posłuchaj dłużej uszy po pewnym czasie przyzwyczają się do dźwięku po dłuższym odsłuchu. Puść sobie na nich jakiś gesty utwór np jakąś orkiestrę. I potem porównaj z pg1. I opisz wrażenie. Zwłaszcza różnice w scenie i zachodzące w niej zmiany.

 

Każdy poziom słyszysz tylko tu chodzi żeby każdy był o takiej samej głośności.

Puść sobie np. Niektóre słuchawki fajnie się tu gubią.

Tu sobie możesz porównać co w których słuchawkach wychodzi Ci na pierwszy plan.

Wysokie basy na maxa szczerze mówiąc bardzo mi się podobają, oczywiście w kawałkach gdzie te bas występują bo czuje tą głębie basu, tak jakbym był na koncercie, takie fekt echa. Takto w grach czy w muzyce gdzie ich nie ma wiadomo że je minimalizuje na 1 lvl.

Ath-pg1 już odesłałem w piździec xD po tym jak przyszły customy to od razu zauważyłem jakie ath były słabe, nawet pod kątem wygody i designu, customy mają dodatkową warstę siatki ochronnej na uszy (tam w środku nauszników), ath tego nie miały.

 

Co do ohmów, to wiem że one mają 16 ale w takim razie czemu takie one ciche są xD ? W takim razie zdecydowanie potrzebny do nich będzie jakiś DAC tak?

Moc sluchawek mam ustawiona na najwyzsza, jak zmieniam na dynamiczne lub balans to jeszcze cichsze sa ale dokladniejsze brzmienie. Nie wiem jak to opisać.

 

Ten 1 kawałek wyku*wil mnie z butów, zajebi*ty :D :D :D takie kawałki lubie.

Co do tego co się wyróźnia to zdecydowanie dźwięki elektroniczne niż wokal "fuuuckeed" - ktoś mógłby zinterpretować co to znaczy? W sensie pewnie tony są tutaj niskie lub wysokie? 

 

Jedyny minus to że w tych słuchawkach nie mam kabla który umozliwia mi korzystanie ze sluchawek bez mikrofonu, bo dali mi tylko kabel z mikrofonem i przedłużkę.

Ale juz wiem ze dzieki izolacji na pewno bede z tych sluchawek korzystal takze z pracy.

Są mega wygodne

 

Zostaje więc na nich! Beyerdynamici to jednak kozacka firma <3 Dzieki ze poleciliscie, choc customy sam wybralem xD

 

Pomozecie teraz z Dacem? na pewno chcialbym powiekszyć ich scene, stad polecano mi nie dragonfly black tylko red, a jakie jest wasze zdanie? =) 

Budżet do 700zl

 

 

 

Dragonfly Black pobija bas i wypycha lekko średnicę do przodu obcinając scenę, DF Red z kolei bardzo dobrze kontroluje bas i podbija wysokie tony dodając sporo sceny. Coś za coś. 
Edytowane przez adivxv
Nie cytujemy filmów pod cytownym postem.
Link to post
Share on other sites

Dlatego pisałem o gęstym utworze bo customy potrafią się sceniczne przy takich nagraniach pogubić.

Nie myśl mocnego pie***niecia z głębią Basu bo to inna para kaloszy.

Kabel. Możesz dokupić tego prolinka co podsyłałeś tylko nie 15metrowego :D

A co do wyświetlanych omów może ma coś z tym wspulnego Microfon na kablu podpinales to pod tel?

Link to post
Share on other sites

Ilość łomów nie musi stricte przekładać się na głośność. Po prostu te słuchawki mają driver o niskiej skuteczności i tyle.

No to luzik. Masz jedną parę słuchawek, która Ci pasuje, choć ja bym i tak poczekał jakiś czas, bo efekt wow występuje często na samym poczatku, a potem po prostu zaczynasz dostrzegać, jak to w rzeczywistości wygląda. Przypomnieć Ci, jak to jeszcze niedawno optymistycznie pisałeś o PG1? :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...