Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej.

 

Widziałem podobny temat z poszukiwanym smartfonem w podobnej kwocie, ale trochę inne preferencję

http://forum.benchmark.pl/topic/263867-telefon-do-1000-z%C5%82/

 

Moje wymagania:

- wytrzymała bateria,

- jakość wykonania,

- dobry aparat,

- stabilność systemu, głównie rozmowy, sms, internet i czasem jakaś lekka gierka,

- kolorystyka wyświetlacza, bo zbytnio się przyzwyczaiłem do Samsunga i jego Amoledów,

- cena ok. 1000zł (nowy/używany), ale jak coś zostanie z tej sumy to też będzie fajnie,

- fajnie jakby był niebieski.

 

Tak, wiem, wymagania trochę duże jak na kwotę, ale może się coś znajdzie adekwatnego.

 

Z tego co zdążyłem się zapoznać z tematem to wybór pada na którąś z tych propozycji, no chyba, że macie coś innego do zaoferowania:

 

1) HTC U Ultra - wyglądem robi wrażenie szczególnie w niebieskich barwach, ale niestety zniechęcił mnie ten film

Często mam telefon w kieszeni i jestem w różnych pozycjach i szkoda by było go złamać :)

 

2) Asus Zenfone 3

 

3) Xiaomi Redmi 5 Plus - niestety chyba aparat w tym modelu nie należy do najlepszych, bo w ciemnych pomieszczeniach jednak mój S3 wypadł lepiej.

 

4) Xiaomi Mi A1

 

5) Huawei P Smart

 

6) Lenovo P2

 

7) Huawei Mate 10 Lite

 

8) Samsung S7 EDGE - używkę z tego co widzę idzie upolować w mojej górnej granicy cenowej.

 

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez koreado
Link to post
Share on other sites

Odnośnie punktu 3: Jest też Redmi Note 5 (wielkość taka sama 6 cali 18:9) z lepszym aparatem i prockiem (625 vs 636), wersja 4/64 ma w Polsce kosztować 1049 zł. Jest w kolorze jasnoniebieskim  :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...