Skocz do zawartości

Problemy z pendrivem i dyskiem. Dziwne ostrzeżenia.


Recommended Posts

Witam. Mam do was pytanie. Otóz stracilem dzisiaj przez to dużo nerw. Mianowicie. Kopiowałem filmy z pędraka (Kingston DataTravel 101) na kompa. Wszystko szło dobrze aż do momentu kiedy zaczął sie kopiowac ostatni film dodam ze w formacie rmvb. Nagle wyskoczył mi bląd: " nie mozna skopiowac-nazwa pliku-parametr jest niepoprawny"

a póżniej żółty trójkąt w pasku windows o treści "Opóźniony zapis nie powiódł się : System Windows nie mógł zapisać wszystkich danych dla pliku H:\"

 

Skutkiem tego było to że film nie dawał sie skopiować na dysk, a także jak chciałem sprawdzic o co kaman to nie mogłem nic skopiować na pendrive'a. Dopiero jak odłączyłem pendrive'a i powrotnie podłączyłem wszystko było okey. W podglądzie zdarzen wysypało sie mase błedów typu:

 

źródło: Disk

kategoria: Dysk

identyfikator zdarzenia: 57

Nie można zrzucić danych do dziennika transakcji. Może wystąpić uszkodzenie.

 

źródło: ntfs

kategoria: brak

identyfikator zdarzenia: 50

{Opóźniony zapis nie powiódł się} System Windows nie może zapisać wszystkich danych dla pliku . Dane zostaną utracone. Ten błąd może być spowodowany awarią sprzętu komputera lub połączenia sieciowego. Spróbuj zapisać ten plik gdziekolwiek.

 

Jest ich cała masa, nawet kilka o tej samej godzinie.

Jednak najbardziej zaniepokoił mnie bład który zauważyłem w podglądzie zdarzeń, jaki pojawił się dosłownie 30 sekund przed tymi cyrkami z pendrivem. Wyglądał on tak:

 

źródło: Disk

kategoria: brak

identyfikator zdarzenia: 51

Podczas operacji stronicowania wykryto błąd urządzenia \Device\Harddisk1\D.

 

Takich błędów jest pięć, z czego trzy o tej samej godzinie, a dwa sekunde później.

Obczaiłem cały podgląd zdarzeń i ten błąd pojawił sie tylko raz, jakiś tydzień temu. A poza tym czysto. Co jest powodem tych cyrków? Głównie obchodzi mnie ten błąd z dyskiem. Bo pendrive 5 lat gwarancji więc luz :) Dziękuje z góry za rozwiązanie mojego problemu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...