Skocz do zawartości

Recommended Posts

Działam na Galaxy S3 jednak wyrobiło się już gniazdo ładowania(transmisja danych rozłącza) i teraz albo jeszcze go podratuje albo muszę myśleć o następcy.

Wymagania:

- mały rozmiar a szczególnie szerokość, najlepiej ok 65mm

- dobry stosunek cena/jakość

- lepszy aparat niż w S3

- szybsze działanie od S3 (korzystam z takich aplikacji jak: Serwer FTP Wifi, YouTube, TVP VOD, Player(TVN), WP Pilot, Yanosik, Mapy Google, Chrome, Stocard, Dropbox, OfficeLens, Spotify, Mapa turystyczna, Messeneger)

- nie gorszej jakości niż w S3 czytelny w jasnym słońcu wyświetlacz

- 1 dzień pracy na baterii przy intensywnym użytkowaniu

- ogólnie chcę żeby był niezawodny

- dioda powiadomień

 

Ze względu na wymóg małego rozmiaru nie ma zbyt wielkiego wyboru. Najpoważniej się zastanawiam się nad A3 2017. Czy Waszym zdaniem warto wymienić S3 na A3 2017? Czy będzie różnica szczególnie w jakości zdj. i wydajności w porównaniu do S3? Czy lepiej naprawiać S3, szczególnie że do moich zastosowań jestem z niego do dziś zadowolony. Xperia XZ1 poza budżetem.

Link to post
Share on other sites

Jeśli XZ1 poza budżetem to może Galaxy S7? Byłby pewnie do wyrwania za 1100-1300 jak dobrze poszukasz (nówkę)

 

Jest też HTC 10, ale tutaj to już będzie ciężko i raczej tylko używka na gwarancji (można dostać w dobrej cenie)

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

HTC 10 jest sporo większy (72mm) niż wymagania autora.Myślę że dobrze sprawdziłby sie tu Xiaomi mi5 - 69mm ale spełni wszystkie pozostałe wymagania. Jeśli rozmiar jest najważniejszy to jeszcze ewentualnie Xperia X compact lub XA1 też spełnią wymagania ale odstają wydajnościowo od Xiaomi

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu na oficjalnym sklepie xiasomi kosztuje 1600 zł (wersja 3gb), a na RTV 999 zł. Za tysiąc złotych chyba rewelacja - wątpię by coś lepszego można by było dostać w tej cenie ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...