Skocz do zawartości

Co sądzicie o głośnikach Creative A520 Inspire


Recommended Posts

Ale ja nie pytam o gazete tylko o linka do tego sklepu z ta promocją

A czy w gazecie było wszystko jasno wyjaśnione na czym ta promocja polega ?

Bo może być tak jak kolega pisze

Link to post
Share on other sites

U mnie ta akcja trwała od 24-29 marca i wyraźnie jest napisane "drugi produkt 50% taniej", więc ja rozumiem to tak, połowa ceny przysługuje tylko do drugiego nabytego produktu, który objęty jest promocją (patrz. ulotka) ale myślę, żeby móc skorzystać z tej promocji należy dokonać zakupu przykładowo do 400zł, żeby nie było takich przypadków typu, przychodzi koleś, kupuje paczkę płytek za 9zł i dzięki temu może nabyć TV normalnie wart ~2,5k zł za ~1,3k zł.

Link to post
Share on other sites

Prosze o linka do tego sklepu z ta promocją

Poczytam sobie bo coś mi się zdaje że jest tak jak adi podał

1- proszę przeczytać warunki promocji te w gwiazdce

http://www.mediaexpert.pl/strzelceopols ... 0/gazetka/

2-a tu jest ta cena głśników

http://www.mediaexpert.pl/strzelceopols ... 0/gazetka/

 

 

XAeroViperX a tobie zalecam jakaś czytankę :)

Link to post
Share on other sites

U mnie ta akcja trwała od 24-29 marca i wyraźnie jest napisane "drugi produkt 50% taniej", więc ja rozumiem to tak, połowa ceny przysługuje tylko do drugiego nabytego produktu, który objęty jest promocją (patrz. ulotka) ale myślę, żeby móc skorzystać z tej promocji należy dokonać zakupu przykładowo do 400zł, żeby nie było takich przypadków typu, przychodzi koleś, kupuje paczkę płytek za 9zł i dzięki temu może nabyć TV normalnie wart ~2,5k zł za ~1,3k zł.

Skoro pisze drugi produkt 50% taniej to chodzi o to że kupujesz dany towar a drugi ten sam masz za połowe ceny

 

czyli reasumując kupujesz dajmy tam monitor to drugi ten sam masz za połowe ceny

Link to post
Share on other sites

creative, logitech, wszystkie te "plastikowe szczekaczki" maja tą samą cechę wspólną - kosztują pieniądze których nie są warte, za 168 wyjmiesz na allegro prawdziwe kolumny, które zagrają o niebo lepiej, no ale do nich potrzebujesz jeszcze wzmaka i przydał by się APU zamiast integry

Link to post
Share on other sites

A po ci ci opinia pierdziawek komputerowych ? jeszcze dodatku od nooba który zapewne nie miał nigdy droższych głośniczków aniżeli za 50 zł, a takich to pełno na sieci. Tak jak kolega na górze drachenfeles, choć do integry będzie w sam raz . A po za tym zakładasz temat, nic nie piszesz o ich przeznaczeniu czy to ma być do pasjansa czy jak ?

Link to post
Share on other sites

Witam, na temat tych mini glosniczkow moge powiedziec tylko tyle ze jest to zestaw beznadziejny, nie nadaje sie do filmow,gier,muzyki. Moc suba 12 Rms i to w zestawie 5.1 po co w ogole producent robi taki sprzet. nie polecam tobie kupna tych glosnikow chyba ze naprawde nie robi dla ciebie roznicy jak gra przecietny zestaw a jak mizerny taki jak ten.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wystarczy żeby głłośniki w miare czysto grały

no więc tłumaczymy ci, że zestaw tego typu nie będzie czysto grał, nawet jakbyś dał za niego trzy razy tyle, co zamierzasz to nadal będą tylko zabawki a nie głośniki,

wiem, bo mam jeszcze "za gówniarza" kupiłem 5.1, a potem nie było jak się tego pozbyć/wymienić, w przyszłym tygodniu przyjadą kolumny to w końcu odetchnę po klątwie logitech'a

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...