Skocz do zawartości

wymiana karty graficznej i monitora


Recommended Posts

witam
posiadam intel i3 6100 w planach wymiana na i5 tej samej generacji
zasilacz ante vp-pc 500W
kartę graficzna  palit gtx 750ti
i monitor samsung syncmaster 920nw
jak temacie chce wymienić monitor na jakiś do 600 zł, u mnie w sklepie znalazłem taki o to monitor https://www.mediaexpert.pl/monitory-led/monitor-samsung-curved-lc24f396fhuxen,id-849298  wielkości monitora odpowiednia dla mnie to 21 cali do 24
a co do grafiki myślę nad 1050ti albo 1060 tak do 900 zł może trochę więcej oczywiście chodzi mi o nową grafikę
komputer używam zarówno do gier jak i do internetu filmów itd
co sądzicie o tym monitorze?? ewentualnie podajcie propozycję jakiś dobrych według was do tych 600zł

i która karta lepsza ewentualnie podajcie lepsze propozycje pod ten procesor który obecnie posiadam
z góry dziękuję za odp

pozdrawiam
prosiłbym żebyście na pisali jak usunąć cytat bo nie mam pojęcia jak on się włączył

witam
posiadam intel i3 6100 (w planach wymiana na i5 tej samej generacji)
ram 4 gb (będzie dokładany)
zasilacz ante vp-pc 500W
kartę graficzna  palit gtx 750ti
i monitor samsung syncmaster 920nw
jak temacie chce wymienić monitor na jakiś do 600 zł, u mnie w sklepie znalazłem taki o to monitor https://www.mediaexpert.pl/monitory-led/monitor-samsung-curved-lc24f396fhuxen,id-849298
a co do grafiki myślę nad 1050ti albo 1060 tak do 900 zł może trochę więcej oczywiście chodzi mi o nową grafikę
komputer używam zarówno do gier jak i do internetu filmów itd
co sądzicie o tym monitorze?? ewentualnie podajcie propozycję jakiś dobrych według was do tych 600zł

i która karta lepsza ewentualnie podajcie lepsze propozycje pod ten procesor który obecnie posiadam
z góry dziękuję za odp

pozdrawiam

Edytowane przez desspo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...