Skocz do zawartości

Słuchawki douszne do telefonu


Recommended Posts

Witam. Poszukuję słuchawek dousznych do telefonu w cenie do około 80 złotych. W polecanych nie znalazłem słuchawek odpowiednich dla siebie. To znaczy, znalazłem, AKG K315 są idealne dla mnie lecz niestety nie są produkowane, nie ma ich na allegro, olx i innych takich portalach. Czy moglibyście polecić jakąś alternatywę? Mam tak na prawdę tylko jeden wymóg, nie chcę dokanałowych tylko właśnie żeby miały taki kształt jak K315. Macie jakieś propozycje? Znalazłem gdzieś, że AKG Y-15 będą dobrą alternatywą, co o tym sądzicie?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak douszne to trzeba wspomnieć o VE Monk. Niestety te nie są już produkowane, ale zamiast tego są VE Monk Plus, które są gorsze, ale ponoć nadal jest dobrze https://audiobudget.com/product/VE/MonkPlus

Kilka dni temu kupiłem sobie Headroom MS16 https://audiobudget.com/product/Headroom/MS16 Jeszcze nie doszły, ale imho warto się nimi zainteresować.

Obie propozycje są sporo poniżej 80zł, co nie znaczy, że są złe i nie warto się nimi zainteresować

Link to post
Share on other sites

Te VE Monki o których tak piszecie są dostępne ale wysyłka najtańsza za prawie 5 dolarów więc chyba nie warto brać skoro wysyłka to połowa ceny :D no chyba, że są tak świetne, że 5 dych to dobra cena. Jeszcze pogrzebię, te Headroomy faktycznie wydają się ciekawe. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś opinie, propozycje to proszę pisać.

Link to post
Share on other sites
Te VE Monki o których tak piszecie są dostępne

Wersja bez plus w nazwie? Jeśli tak, to dałbyś linka? Jeśli to jednak wersja plus, to ja widzę oferty za niecałe 30zł razem z dostawą

 

EDIT: W Polsce od BigMaras-a na allegro są nawet dostępne za 32 zł + dostawa, co imho nie jest złą ofertą patrząc na to, że masz rękojmię realizowaną w PL.

Edytowane przez krzysiekdtg
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...