Skocz do zawartości

Prosta drukarka laserowa z wifi do 500zł


Recommended Posts

Witam. Szukam drukarki laserowej monochromatycznej do sporadycznego drukowania, na obecną chwilę raczej w minimalnych ilościach. Zależy mi na tym żeby miała wifi a papier można było zamknąć w środku żeby to się nie kurzyło i łatwo przenosiło. Miałem jakąś starszą drukarkę hp z otwieranymi drzwiczkami to się po pewnym czasie nie nadawała do użytku. Myślałem głównie nad brotherem ale ciężko jest mi wybrać jakiś konkretny model.

Link to post
Share on other sites

Brother jest to dobry wybór urządzenia nie są strasznie drogie, a ich eksploatacja też później jest do zaakceptowania. Dobrze działają na zamiennikach tylko tych dobrej jakości. Musisz znaleźć sobie jakiś zaprzyjaźniony sklep ;)

Pamiętaj tylko, że brother stosuje metodę oddzielnego bębna który też co jakiś czas musisz wymieniać ;)

Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie zamówię HL-1212W, wziąłbym HL-1210WE ale jest już trudniej dostępna. Dałem sobie spokój z tą szufladą na papier. Zastanawia mnie tylko jeszcze kwestia drukowania w sieci. Komputer podłączony do routera kablem nie będzie miał problemu z połączeniem jeśli drukarka będzie podłączona po wifi?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Cenowo prezentuje się kusząco ale jednak wolałbym Borthera. Niską cenę zakupu urządzenia odbija się w nieco droższej eksploatacji, co prawda nie wygląda to bardzo źle bo  Toner 408010 wydajny na ok 2.200 stron to ok. 150 złotych za oryginał , zamienniki activjeta dostaniesz jeszcze taniej. Mimo wszystko Brothery czy nawet HP na dłuższą metę mogą być tańsze w eksploatacji. 

Link to post
Share on other sites

Też bym obstawiał Brothera. Jeszcze do obczajenia podrzuciłbym Ci tego https://www.al.to/p/262230-drukarka-laserowa-brother-hl-1212w.html - laser mono, usb i wifi, 21 stron na minutę, pojemnik na 150 arkuszy, wydruki naprawdę ładne. No i nie jest droga. Nie jestem pewny jak wygląda sprawa druku dwustronnego ale nie pisałeś o tym więc zakładam, że nie jest niezbędny ;]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...