Skocz do zawartości

Crysis 2 Ile FPS??


Recommended Posts

mi jako byłemu posiadaczowi 250 dosc ciezko uwierzyc w takie ilosci fps..

ja w 1440 na hardkorze mam srednio >50fps a przesiadajac sie na 460 z 250 zauwazylem niemal 2 krotny zwrost fps..

Troche sie zawiodlem na cryteku...(w sumie juz po becie).. oczekiwalem pogromcy wszystkich kart a tu niestety kicha.. - w 2560x1600 to faktycznie jednej karcie bedzie ciezko jednej karcie..

Ja czegam na mega zamulenie wraz z patchem dx11 ;)

Link to post
Share on other sites

Ja mam średnio 55 fpsów. Jak było już na prawdę mega kozacko, to spadło do minimum 45. Prawie w większości lokacji miałem 60. Ale średnie tak 55 podaje. Gram na HARDCORE w 1920x1080:

 

Intel i7 860 (2,8GHz)

6 GB ram DDR3 (1333MHz)

ATI Radeon HD 5870 (1GB GDDR 5, 256 bit)

Zasilacz, hmmm. Pewnie lekko 650w. Nie mam jak to sprawdzić, bo w kaście Alienware jest tak wszystko upchane, że za cholerę nic nie widzę tam xD. Ale pewnie żadnego shitu by nie wsadzili do środka ;).

Link to post
Share on other sites

U Mnie na 1680x1050 Harcore mam 20-25 ale jak ustawie sobie rozdzialke 1280x768 i hardcore mam 35-40 xD Szczerze nie sadzilem ze w taka giere pogram na takich ustawieniach ale o dx11 moge zapomniec ;p

 

Athlon II x4 640 3.1

2GB Ram DDR3

GF MSI 9600GT 512MB 256Bit DDR3

Zasilacz Power PFC 550W

Win 7 Ultimate

 

Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Emm... ale co do 1024x768 i min. fps 40 to też mi się wierzyć nie chce. Albo prowadzi mało akcji - albo coś mi nie pasuje:p

No ale co w tym dziwnego ?

rozdziałka dość niska na dzisiejsze standardy

Ja w 1024-768 grałem w gry jak miałem GF 6600 GT na pokładzie

 

wiec nie dziwne że mając GTS250 + mocno wykręconego e8400 na 3.9 ghz autor ma 40 fps w akcji i 60 fps w normalnym chodzeniu

Link to post
Share on other sites

U mnie na mojej konfiguracji (patrz: profil) na maxa przy 1920x1080 i włączonym Vsync to jest 50-60 fps przy lekkiej akcji, dużo odłamków/strzałów i efektów itp. 40-55 fps. Czasem (bardzo rzadko) są takie "artefakty" że spadnie na 0,5 sec do 20 fps co można odczuć lekkim przymuleniem dynamiki gry ale zdarza się to na tyle rzadko, że nie psuje to komfortu gry :rotfl:

 

Czytałem przed chwilą artykuł o wydajności kart graficznych w Crysis 2 i jestem strasznie zdziwiony, że osiągają tak badziewne wyniki topowe karty, a już w szczególności gtx 580 (oczywiście ilość fps jest zadowalająca ale takie potwory zdecydowanie stać na więcej niż pokazują).

Link to post
Share on other sites

65 fps'ow wiecej nie widzialem :P

Rozdzialka 1680x1050 ustawienia hardcore :P

 

i7 - 860 (bez oc) 2,8GHz,

Gigabyte GTX 460 1024/256 (bez oc),

2x 2GB Patriot 1333 CL9 + radiator - nie śmiać się :)

dfi lanparty dk p55-t3eh9,

Be Quiet E5 500w,

To chyba wszystko ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

i5-430M @ 2.7 GHz with HT

4GB DDR3 1333 MHz

Asus GeForce GTS 360M @ 650/900/1625

1366x768

Ustawienia grafiki: Extreme.

 

Średnio 29 fps przy dużej zadymie, nie mierzę podczas chodzenia. Ukończyłem grę na tym ustawieniu i pozwala na komfortową rozgrywkę.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Frapsem raz sprawdzałem w pierwszej misji. Wyłączyłem Vsync i miałem średnio 78fps. A jak gram z Vsync to prawie stałem 60 jest. Czasem spada do 55 gdzieś. W innych misjach nie sprawdzałem, bo jak działa płynnie to więcej nie będę liczył. Ustawienia maksymalne w 1024x768 bez AA i Aniso. Mnie zadowala taka płynność :lol: Sprzęt z konfigu.

Link to post
Share on other sites

Pc:

I5 2,66

4gb ram

Gtx 580

 

 

 

nie schodzi poniżej 50 fps....ustawienia HARDCORE........

 

Nawet jak jest największa zadyma jest bardzo płynnie. Gierka wspaniale zoptymalizowana. Niedość,że wygląda lepiej pod Dx9 niż większość gier na dx11 to jeszcze chodzi znacznie lepiej.

Cud po prostu. Ideał;)

 

A obecnie jestem w tej misji , gdzie taki typ gada z typką koło helikoptera. Tam właśnie jestem:)

I do tego momentu nie uświadczyłem zwolnień:rotfl: ZObaczymy co dalej będzie.

 

 

Gierka mi przypomina czasem HALF LIFE 2 .( szczególnie te kanały szczególnie te kanały,gdzie pojawiają się Ci początkowi obcy ) a wam :lol: ? : )

Link to post
Share on other sites

Phenom 2,5ghz

GTX260

4GB RAM

ustawienia: 1680x1050

 

hardcore 30/40fps

advanced 50/60fps

gracz 60fps w górę

 

W przypadku optymalizacji nie ma wątpliwości że to najlepszy tytuł pod tym względem, a co do multiplayer mam problemy w ogóle nie mogę do żadnego serwera dołączyć ciągle pisze "utracone sesję"

wiecie coś na ten temat?

Link to post
Share on other sites

kurde oryginał mam i nie dało się grać na Crysis 1.0 i patchu 1.1, dopiero po ściągnięciu patcha 1.2 mogę grać bez problemów :)

 

właśnie dziwne skąd koleś miał po 38 zł klucze na sprzedaż, normalna cena około 50 zł :ciekawy:

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Nie będę zakładał osobnego tematu więc napisze tutaj. Dzisiaj pojawi się oficjalna łątka z teksturami w wysokiej rozdzielczości oraz tryb DX11 + nowy patch. Ponoć powinno się to ukazać po godzinie 18 tak więc już za kilkanaście minut o ile nie siądą serwery :)

Edytowane przez midarktemp
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...