Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeżeli jest to "dobry" znajomy i nie próbuje wcisnąć Komuś "zonka" to w tej cenie można brać je w ciemno. Będą bardzo dobrą inwestycją na przyszłość. Nawet smartfon i sam komputer spowodują że dźwięk popłynie z przetworników. Za to w przyszłości doinwestowując w bardzo dobry wzmacniacz (popieramy rady bleck55) odwdzięczą się takowym bardzo wysokiej klasy.

 

Pozdrawiamy


Jeżeli jest to "dobry" znajomy i nie próbuje wcisnąć Komuś "zonka" to w tej cenie można brać je w ciemno. Będą bardzo dobrą inwestycją na przyszłość. Nawet smartfon i sam komputer spowodują że dźwięk popłynie z przetworników. Za to w przyszłości doinwestowując w bardzo dobry wzmacniacz (popieramy rady bleck55) odwdzięczą się takowym bardzo wysokiej klasy.

 

Pozdrawiamy

Link to post
Share on other sites

Xonar U5 gra na poziomie mniej więcej DX czyli daleko do dobrego źródła ale tragedii w żadnym wypadku nie ma Czy sprosta wymaganiom ? to już raczej pojęcie względne,bo to wszystko zależy od danego słuchacza. Jego doświadczenia,wymagań oraz słuchu. Podejrzewam, że przy odpowiednim wzmacniaczu będziesz nawet i bardzo zadowolony, ci bardziej doświadczeni czy wytrawni od razu usłyszą pewne braki w dźwięku. Nie jest zły pomysł "chwilowe" użytkowanie U5 by przejść w przyszłości już na porządny układ. Tylko kwestia wzmacniacza w tym przypadku bardzo ważna aby te słuchawy zagrały na przyzwoitym swoim poziomie.

 

Twoją sytuację można spokojnie zestawić z człowiekiem, który posiadają GeForca 1060 z budżetem 700zł na procesor płytę i ram.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli dobrze zrozumiałem na układ masz 400zł. Szukaj Xonara Essence ST/STX w zależności od złącza.Za cenę 250-300. Xonar już całkiem nieźle ogarnia te słuchawki i wzmacniacz ma mocny, jak na układ tego typu.W dodatku bardzo dobrze zgrywa się z HD600.   

 

AIM tez byłby dobrym wyborem (lepszym pod kątem układu) ale wątpliwości mam do jego wzmacniacza.

 

HD600 to już taki wstęp do porządnego audio. Dobrze byłoby je odpowiednio wykorzystać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W karty wewnętrzne bawić się nie mogę, bo moja płyta główna jest za mała i karta dźwiękowa zasłaniałaby wentylatory od karty graficznej. Chyba że kupiłbym sobie jakąś przedłużkę na PCI, ale wtedy karta wisiała by tylko na 1 śrubce, więc nie wiem czy to bezpieczne.


A co sądzicie o tym, żebym zamiast Sennheiserów HD 600 kupił HifiMany He 350? Dźwięk będzie podobnej jakości?

Edytowane przez gladius121
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...