Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie chodzi o zły dźwięk tylko o moc 600 są łase na energię lubią możne wzmaki i dobrze się zgrywaja z wzmacniaczami lampowy. Grać z u5 będą tylko będzie duży problem z ich wysterowaniem.

 

czy ja wiem z tymi lampami. Dla mnie dużo lepiej brzmią na chłodno.

Link to post
Share on other sites

Witamy,

 

Z naszej praktyki możemy potwierdzić opinię bleck55. HD600 to dość wymagające słuchawki i aby w pełni je docenić i poczuć wyraźną różnicę co do nauszników klasy HD558 wskazane będzie dokupienie w przyszłości dobrego, wydajnego prądowo wzmacniacza słuchawkowego.

 

Pozdrawiamy 

Link to post
Share on other sites

Zostaw sobie tego Xonara U5 jako DAC (w przyszłości możesz go wymienić na DAC z prawdziwego zdarzenia np SMSL Sanskryt 6) a 400zł przeznacz na wzmacniacz.  Możesz zaryzykować sprowadzenie z Massdropa Objective 2 akurat ci się zmieści w budżecie choć to zawsze jeszcze jest kwestia jak cie celnicy potraktują:

https://www.massdrop.com/buy/massdrop-o2-amplifier

Link to post
Share on other sites

Za 400zl HD 600 się nie napędzi po co chłopak ma wydawać kasę w błoto? O2 to IMO słaby pomysł lepiej już zenka UNO poszukać dołożyć do klona lechmana. Trzeba było poczytać przed kupnem słuchawek co i jak u5 też nie jest jakimś wybitnym źródłem niestety mając słuchawki za tyle zlotuwek trzeba się liczyć z tym że minimum drugie tyle trzeba na ich napęd wydać zwłaszcza jak mają 300ohm i lubią prąd

Link to post
Share on other sites

Wiesz co za 500zł o ile są w dobrym stanie (szczególnie zwróć uwagę na pady bo jak są wybite i spłaszczone to kicha a wymiana na oryginalne to spory wydatek) to świetna cena. Jak z czasem dokupisz lepsze źródło to słuchawki się jeszcze rozkręcą. Myślę ze warto o ile zainwestujesz w przyszłości dodatkowy grosz. Najlepiej podejdź do tego znajomego ze swoim Xonarem i zobacz czy ci się spodoba to jak zagrają.

Link to post
Share on other sites

Generalnie to ciężko będzie żebym posłuchał tych jego słuchawek, bo on jest że Szczecina, a ja z Bydgoszczy. Ale w weekend mam zamiar pojechać do Top HiFi i popytać czy ewentualnie mógłbym posłuchać tych słuchawek u nich, z mojego xonara.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...