Skocz do zawartości

Recommended Posts

To dwa całkiem inne światy. Ciężko porównywać bo to dwa całkiem różne smartfony z innymi systemami. Począwszy od wyglądu. S8 podąża za najnowszymi trendami i wygląda futurystycznie, a iphone wygląda już trochę staro bo jest prawie niezmienny od modelu 6. Ekran niezaprzeczalnie ma lepszy S8.

Co do iphona to warto nadmienić że wersja z pamięcią 32gb ma znacznie wolniejszą pamięć niż jest to w przypadku wersji 128gb i 256gb.

Który wybierzesz to zależy też jaki system wolisz. Nie wiem czy miałeś już do czynienia z obydwoma systemami i czym się różnią. Jeśli tak to pewnie wiesz o co chodzi.

Jeśli masz do wyboru wersję iphona 32gb to w ogóle moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać i wtedy lepiej wybrać S8. Natomiast jeśli o wersję 128gb i nigdy nie miałeś iphona to można rozważyć. Będzie też na pewno dłużej wspierany jak to apple choć jak wiadomo nie zawsze im to wychodzi jak trzeba.

Link to post
Share on other sites

Jak to który , zależy który system Ci bardziej odpowiada , S8 ma lepszy aparat oraz wyświetlacz , posiada minijacka. Natomiast za ip7 przemawia po prostu prostota ekosystemu apple , nie każdy potrzebuje nie wiadomo jakich możliwości personalizacji telefonu by telefon działał jak potrzeba. Który z tych byś nie wybrał zawsze bez problemu sprzedasz i kupisz drugi bo to jedna półka cenowa :)

Link to post
Share on other sites

Przy iphone 7 masz gwarancję długoletniej aktualizacji, przy Samsungu już nie 2-3 lata i dobranoc. Za S8 na plus 3 lata gwarancji (Samsung Guard).

 

Osobiście miałem podobny dylemat i wybrałem Iphone 8 - niedługo do mnie dotrze. Moi znajomi głównie posiadają iphone i pasuje mi ten system.

 

Co byś jednak nie kupił to pamiętaj o szkle oraz dobrym pokrowcu. 

Link to post
Share on other sites

iPhone jest świetny jak masz sprzęt apple. Gdyby było pytanie czy ip8 czy s8 to bym sie zastanowił, ale ip7 nie ma co porównywać do s8. Mimo, że w systemie chodzi prawie tak samo jak ip8 to jednak starszy sprzęt, gorszy ekran, aparat. Zresztą dla mnie jedynym sensownym iphone jest X, po prostu nie umialbym korzystać z telefonu za cenę 3000 zł z jakością ekranu smartfona za 700 zł. Miałem różne telefony i niestety nawet superlcd w kilkuletnim HTC One M8 nie jest gorszy niż ta retina w ip7 czy 8.

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites
iPhone jest świetny jak masz sprzęt apple.

Wypada od czegoś zacząć i może autorowi lepiej leży w dłoni IP7. 

 

 

 

Przy iphone 7 masz gwarancję długoletniej aktualizacji

Jestem zupełnie innego zdania, gdyż to co apple serwuje swoim użytkownikom to ciągle jakiś beta os. Ale tak 2 lata temu byłem przekonany, że apple lepiej wypadał na tym polu.

 

 

 

Co byś jednak nie kupił to pamiętaj o szkle oraz dobrym pokrowcu.

Oj to na pewno bo wymiana ekranu w IP to jak cena średniaka od Xiaomi :)  

Edytowane przez Blakeburn
Link to post
Share on other sites
Wypada od czegoś zacząć i może autorowi lepiej leży w dłoni IP7. 

 

W sumie przepaści cenowej nie ma a dostajemy już nowy procesor i kilka innych udogodnień - fakt nie każdy tego potrzebuje i te 500 zł można zaoszczędzić.  

 

 

 

 

Jestem zupełnie innego zdania, gdyż to co apple serwuje swoim użytkownikom to ciągle jakiś beta os. Ale tak 2 lata temu byłem przekonany, że apple lepiej wypadał na tym polu.

 

Żona posiada mocno leciwego iphone 5s, który dostał ios 11 tak więc nie jest źle. Samsung S5 może zapomnieć o Oreo ;) (5s jest starszym urządzenie). Samsung S5 nawet 7.0 nie dostał.

 

 

 

Oj to na pewno bo wymiana ekranu w IP to jak cena średniaka od Xiaomi   

 

Wymiana ekranu w Samsungu S8 nie jest dużo tańsza ;)  

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

Oba modele to TOP wiec cięzko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, poniżej porównanie czysto techniczne które może cos pomoże:
https://komorkomania.pl/vs/22901,apple-iphone-7,23102,samsung-galaxy-s8

Ogólnie oba modele pracują na zupełnie różnych systemach operacyjnych. Andorid jest "głębszy" i bardziej rozbudowany natomiast iOS jest prostszy, pod względem wsparcia a także wizualnym prezentuje się lepiej.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz telefon 'na dłużej' weź iPhone. 

 

Wypalający się ekranem Samsunga....taki badziew powinien być wycofany ze sprzedaży. Szajsungi to telefony na rok, góra dwa i trzeba uciekać, bo ten hiper ultra piękny ekran wypala się jak Snoop Dog po koncercie.

 

Zawsze jeszcze można dostać combo w postaci różowego ekranu od Samsunga ;) Wypalony róż....mmmmm - 'delyszys'!

 

Moja propozycja, aby pogodzić jedno i drugie - kup sobie teraz iPhone'a 7....jeśli się nie spodoba sprzedasz go za rok jako używany i za kasę, którą za niego otrzymasz kupisz sobie nówkę S8, bo Androidowe telefoniki baaaaaardzo tracą na wartości.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak ja uwielbiam te fanboyowe gadanie ;D

 

Nowy iP 7 ze sklepu 128 gb kosztuje 2699 czyli tyle ile S8 plus. Wersja 32 jest w cenie S8 to po pierwsze, a za te 1500 zl czyli cene uzywanego ip7 mozesz conajwyzej kupic uzywke s7 edge na gwarancji (na ten moment). Z wypalajacymi ekranamk masz rację.. jesli ktos ma załączone te same rzeczy na max jasnosci non stop. Mialem nie jedgego amoleda/oleda. Mam w domu 3 letni telefon z takim ekranem i odziwo nic się z nim nie dzieje. Poza tym zawsze jest alternatywa w postaci HTC U11. A co do zakupu na dłużej. Serio? Powiedz to właścicielom lagujacej 6tki lub 6s. Niestety mam przyjemność z tymi smartfonami i to jak one chodzą po aktualizacji to jest dramat. Nie mówię już o tym, że ekran jest przedpotopowy i superlcd w HTC One m8 jest niegorszy niz ten w ip7. No i gdzie tu możliwość dołożenia karty pamięci? A zapomniałem. Za dodatlowe 32 gn musimy dopłacić 200 zł. Cóż jeśli kogoś to interesuje to faktycznie warto. Dla mnie jedyny sensowny iphone to X. Już to napisałem wcześniej. Zresztą Rysiu z chęcią nagram specjalnie dla Ciebie filmik jak S7 Edge leje ip8 w odpalaniu aplikacji (testowane z telefonem brata). Dodam, że mój Szajsung jest zasyfiony i ma już trochę. Zresztą nie bronię telefonów z androidem. Staram się być obiektywny. Jak ktoś mi mówi, że telefon na androidzie chodzi wolno no to widocznie nie ma doświadczenia z nowymi modelami. Ja mam na codzień jabuszko i androida ;)

 

BTW czemu jedziesz po Samsungu a po wspanialym applu już nie? Mogę wymienić na dzień dobry jakie buble jabuszko wciska swoim klientom i jakie afery są z nimi związane. Tak samo jak mogę przytoczyć przykład LG czy HTC. Bądź choć raz obiektywny bo takim gadaniem nikomu nie pomożesz w wyborze telefonu.

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

 

 

BTW czemu jedziesz po Samsungu a po wspanialym applu już nie?

 

Bo nikt nie miał takiej wpadki w dziejach smartfonów jak Samsung :) 

 

Sławny Note 7, przez którego ludzie byli wypraszani z samolotów - posiadacze N7 mieli zakaz wstępu na pokłady. Cała seria została wycofana z produkcji, Samsung po świecie szukał posiadaczy, aby zwrócili swoje telefony producentowi. To jest historyczne faux pas, którego nic do tej pory nie przebiło. 

Link to post
Share on other sites

No może z tym masz rację, ale może w końcu mi powiesz czemu usilnie każdemu wciskasz iphone. Jak już chwalisz apple to chociaż podaj jakiś sensony i obiektywny argument. Zawsze jedziesz po każdym innym sprzęcie niż iphone. Ja Ci podałem argumenty i jeśli tylko chcesz to nagram filmim nawet z dedykacją by udowodnić to co napisałem wyżej. Nawet użytkownicy na forum apple otwarcie mówią, że konkurencja ma dużo lepsze ekrany i aparaty, ale Twój iphone jakimś cudem jest wybitny i ponadczasowy.. Kup iphone 7 a starczy na lata. To nic, że apple wypuści za pół roku aktualzacje która go zmuli.. Czemu o tym nie wspomnisz? Mogę Ci pokazać również jak świetnie chodzi iphone 6s. Ciekawe co byś teraz powiedział komuś komu poleciles rok temu ip 6s. "zakup na lata"?

 

Dla mnie to śmieszne gadanie. iphone laguje jak każdy inny telefon. Apple skutecznie przekonuje klientów by kupowali nowe modele, a dzieciaki które chcą mieć jabuszko kupują te stare modele z polecenia do szpanu. Kiedyś może i było tak, że iphone był rewelacją jeśli chodzi o płynność dzialania, ale dziś niczym pod tym względem się nie wyróżnia na tle konkurencji.

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

 

 

Jak ja uwielbiam te fanboyowe gadanie ;D

Człowieczku śmieszny.....mam 30 lat, więc tutaj nazywanie mnie fanbojem nie jest na miejscu. Po za tym spójrz w stopkę i sprawdź ile w życiu przerobiłem telefonów. Na domiar złego Twoim pustym obelgom - innego sprzętu Apple nie posiadam.

 

 

 

 

Z wypalajacymi ekranamk masz rację.. jesli ktos ma załączone te same rzeczy na max jasnosci non stop.

Nie ściemniaj - wystarczy, że używasz telefonu przez dłuższy okres czasu. Po drugie - co to ma być 'na max jasności'? To już nie można mieć jasnego ekranu? Trzeba odpowiednio przyciemniać żeby się nie wypalił? Czy to jest wersja beta telefonu? Za 3k trzeba przyciemniać ekran, żeby się nie wypalił? Teraz to sam siebie kompromitujesz - takie głupie gadanie w stylu 'ekran jest petarda, no ale trzeba troszkę go przyciemnić bo się wypala, no ale tak to jest najlepszy na świecie'.

 

 

 

Powiedz to właścicielom lagujacej 6tki lub 6s

Z racji tego, że małżonka posiada SE mam wgląd do tego telefonu w każdej chwili - lagowania nie zauważyłem, więc nie wiem co masz na myśli. Wydaje mi się, że to kolejna ściema z Twojej strony.

 

 

 

 

Nie mówię już o tym, że ekran jest przedpotopowy i superlcd w HTC One m8 jest niegorszy niz ten w ip7

Jest przedpotopowy a odwzorowanie kolorów ma lepsze niż S8? Jest przedpotopowy bo nie ma rozdzielczości 4k, 8k, 10k? Naprawdę uważasz, że jesteś mądrzejszy od ludzi z Apple, którzy kręcą grube tłuste miliony dziennie? Uważasz, że nawet w 8 wersji iPhone nie mogliby włożyć ekranu fHD/4k? Przecież za to zapłaciłby klient a nie producent, więc jaki byłby problem zaimplementować ekran wyższej rozdzielczości? Chłopcze drogi.....nie cyferki na papierze świadczą o jakości ekranu lecz to jak wygląda na żywo w normalnym użytkowaniu. Twoim zdaniem jest przedpotopowy, a jednak większość smartofnów na rynku posiada właśnie ekrany tej rozdzielczości.

 

 

 

No i gdzie tu możliwość dołożenia karty pamięci?

Jeżeli dla kogoś posiadanie karty pamięci to konieczność nie wybierze tego telefonu. Dla mnie jednak ważniejsza jest synchronizacja z chmurą i serwerem NASowym dzięki czemu zdjęcia i dane mam dostępne z każdego miejsca, a nie tylko z telefonu. Po za tym spójrz, że inni producenci także odchodzą od slotów na kartę pamięci i złącza jack. Dopiero jak Samsung także wypuści flagowca bez tej łączności przyznasz racje?

 

 

 

Zresztą Rysiu z chęcią nagram specjalnie dla Ciebie filmik jak S7 Edge leje ip8 w odpalaniu aplikacji (testowane z telefonem brata).

To nagraj jak te telefony przywracają zminimalizowane aplikacje - iPhone mimo mniejszej pamięci RAM robi to znacznie lepiej, bo w Samsungu zazwyczaj zachodzi odpalenie aplikacji na nowo. Z resztą - jest tego pełno na youtube i każdy może sprawdzić.

 

 

 

ak ktoś mi mówi, że telefon na androidzie chodzi wolno no to widocznie nie ma doświadczenia z nowymi modelami.

Gdzie napisałem, że nie chodzi płynnie? Chodzi płynnie, ale zdarzają się kwiatki.  

Link to post
Share on other sites

Jak ja uwielbiam kłótnie z Tobą. Nagram Ci jutro filmik z S8, s7 Edge, ip 6s i 8 hmm?

 

A przy okazji, to nie zrozumiałeś chyba o co chodziło z max jasnością. Chodziło mi o to, że wyświetlasz non stop to samo z maksymalną jasnością ekranu. Ja tak nie korzystam z telefonu więc nie wiem o co Ci chodzi.. Zresztą mogę pokazać ekran w starym G Flexie 2. A co do polityki Apple. Oni bardzo dobrze wiedzą jak robić kasę i sprzedają szajs za grube pieniądze. BTW jakoś dziwnym trafem ekrany do Iphone X robi Samsung i następne iphone też będą na matrycach samsunga prawdopodobnie.

 

PS to w wieku 30 lat nie można być fanboyem?

Link to post
Share on other sites

 

 

No może z tym masz rację, ale może w końcu mi powiesz czemu usilnie każdemu wciskasz iphone. Jak już chwalisz apple to chociaż podaj jakiś sensony i obiektywny argument. Zawsze jedziesz po każdym innym sprzęcie niż iphone.

Gdzie? O czym Ty gadasz? Radzę nie kłamać! Na forum już dawno nie zaglądałem - chyba z dwa miesiące mnie tu nie było, a to jest pierwszy post po tym czasie.

 

 

 

Nawet użytkownicy na forum apple otwarcie mówią, że konkurencja ma dużo lepsze ekrany i aparaty, ale Twój iphone jakimś cudem jest wybitny i ponadczasowy..

Taaaa i ma wbudowany prysznic. O co Tobie chodzi?

 

 

 

Kup iphone 7 a starczy na lata. To nic, że apple wypuści za pół roku aktualzacje która go zmuli.. Czemu o tym nie wspomnisz? Mogę Ci pokazać również jak świetnie chodzi iphone 6s. Ciekawe co byś teraz powiedział komuś komu poleciles rok temu ip 6s. "zakup na lata"?

Jeśli apple wypuści niefortunną aktualizację zaraz pojawia się poprawka. Nie czekasz na nią miesiącami. Swoją opinię podpieram na małżonki iPhonie SE, który ma bebechy od 6S. Ten telefon działa płynnie i nie laguje. 

Jeśli kupiłeś z iPhone z aliexpress, albo innego równie pewnego źródła to nie dziwię się, że są problemy z działaniem. Ponadto mam dwóch długoletnich przyjaciół, gdzie jeden posiada 6, a drugi 6S - o tym o czym mówisz nie ma mowy. 

 

 

 

Dla mnie to śmieszne gadanie. iphone laguje jak każdy inny telefon. Apple skutecznie przekonuje klientów by kupowali nowe modele, a dzieciaki które chcą mieć jabuszko kupują te stare modele z polecenia do szpanu.

Jak na moje to Ty jesteś dzieckiem, które jara się danymi technicznymi. I to co na papierze jest najważniejsze.

 

Kiedyś może i było tak, że iphone był rewelacją jeśli chodzi o płynność dzialania, ale dziś niczym pod tym względem się nie wyróżnia na tle konkurencji.

Taaaaa i większość społeczeństwa jest głupsza od osoby, które nie potrafi poprawnie postu napisać - zdanie za zdaniem rozpoczyna od 'zresztą'. W zdaniach powtarza kilkukrotnie te same słowa..... Noooo tak.....  

Link to post
Share on other sites

 

 

ile w życiu przerobiłem telefonów.

No offence, ale nie było ich znowu zbyt wiele. ;)

 

 

 

Trzeba odpowiednio przyciemniać żeby się nie wypalił?

Ja nie wiem jak ludzie używają tych AMOLEDów.. To nie przytyk do Ciebie, a ogólne spostrzeżenie. 3 letnie S5, kilka S7'ek, Note 3, Note 7, A5.. No przerobiłem tego badziewia mnóstwo i tylko raz widziałem wypalony ekran - w swoim 2-letnim SGS2.

 

 

 

SE mam wgląd do tego telefonu w każdej chwili - lagowania nie zauważyłem

Pełna zgoda. SE za******a jak mała rakieta, miałem przez pół roku 3 egzemplarze, niestety nie wiem czy iOS11 coś zmienił, bo sprzedałem przed aktualizacją.

 

 

 

Naprawdę uważasz, że jesteś mądrzejszy od ludzi z Apple, którzy kręcą grube tłuste miliony dziennie?

IMO średnio trafiony argument. Nie jest tajemnicą, że ta kasa to efekt "emejzingu", marketingu.. Po dziś dzień spotkać się można z reakcjami na widok iPhone'a w stylu "o, masz AJFONA? w końcu coś lepszego niż [wstaw dowolną markę]", niezależnie od grupy wiekowej.

 

 

 

iPhone mimo mniejszej pamięci RAM robi to znacznie lepiej,

Tu się nie zgodzę. Paradoksalnie 3 egzemplarze SE udowodniły mi, że dawny multitasking iOS to jednak było coś. Safari nieraz przeładowywało strony od nowa.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak ja uwielbiam kłótnie z Tobą.

Tobie wydaje się, że to jest kłótnia.....ja staram się tylko uwypuklić jak bardzo się mylisz.

 

 

 

Nagram Ci jutro filmik z S8, s7 Edge, ip 6s i 8 hmm?

Ale co po tym filmiku?

 

 

 

A przy okazji, to nie zrozumiałeś chyba o co chodziło z max jasnością. Chodziło mi o to, że wyświetlasz non stop to samo z maksymalną jasnością ekranu. Ja tak nie korzystam z telefonu więc nie wiem o co Ci chodzi.. Zresztą mogę pokazać ekran w starym G Flexie 2.

Nie musisz mi nic pokazywać. Miałem galaxy s1, galaxy S2 - tam wypalanie następowało, w obecnych flagowcach nadal jest ten problem. 

 

 

 

A co do polityki Apple. Oni bardzo dobrze wiedzą jak robić kasę i sprzedają szajs za grube pieniądze.

To tylko podkreśla jak bardzo jesteś wybrakowany w wiedzy i starasz się niepojęte dla Ciebie w ten sposób tłumaczyć. Samo określenie iPhone 'szajsem' podkreśla Twoją pewną ułomność :) Ale dlaczego tak jest może ktoś inny Ci wytłumaczy bo mi się już nie chce - do Ciebie nic nie trafia. Masz swoje głupie teorie podparte nagranymi wspólnie z bratem filmikami.

 

 

 

BTW jakoś dziwnym trafem ekrany do Iphone X robi Samsung

Dla Ciebie jest to dziwny traf, a ja to rozumiem.......Gdzie jest najtańsza siła robocza na świcie? Chiny, Korea? Brawo! Po drugie- jeśli nie wiesz nic w tym temacie to się nie wypowiadaj, bo tylko utwierdzasz innych w przekonaniu, że Twoje zdanie jest nic nie warte i to tylko bzdura, którą wspólnie z bratem podczas kręcenia filmików uknuliście. Ale już wyjaśniam - Appple zaprojektowało ten ekran, a Samung jest jego producentem - nie autorem.

 

 

 

PS to w wieku 30 lat nie można być fanboyem?

Najpierw zrozum co to znaczy, a później zarzucaj. Podkreśliłem, że od Apple mam tylko telefon.

Link to post
Share on other sites

Jeśli Ci tak bardzo zależy to jak wejdę jutro na komputer to napiszę poprawnie jeszcze raz te posty i edytuję by Tobie się podobało. Dzieciaczek jest w Twoim wieku, a iphone z którymi mam do czynienia są z wolnej dystrybucji kupione jako nowki w sklepach. iPhone 6 i 6s i płynne działanie.. Na poważnie nagram ten filmik bo z Tobą się nie da rozmawiać. Przy okazji danych technicznych - nie nie jaram się, ale różnicę pomiędzy hd a qhd widzę na ekranie 5 cali. Jest ona na tyle duża, że zobaczysz - następne iphone będzie miało minimum fullhd. Konkurencja uciekła już za bardzo. Zresztą iphone X jest przykładem, inaczej apple by od Samsunga ekranow nie wzięło. Ciekawe co będziesz mówił, jak będzie fullhd czy qhd w następnym ekranie.

 

BTW nie nie będę chwalił braku jacka w telefonie bo dla mnie jest to po prostu jedna z ważniejszych "funkcji". Jak nie będzie miał Samsung czy HTC a będzie miał xiaomi czy oneplus to będę miał wybór. Przy apple nie mam. Ale S9 ma i pewnie s10 też będzie. Mam nadzieję, że HTC wróci do jacka bo "głupia" moda apple to znów skok na kasę klientów. Tak jak z brakiem szybkiej ładowarki w iP X ;)

Link to post
Share on other sites

Co do tematu.. nie było mi dane dłużej bawić się S8, ale Note 8 już tak. iP7 również. Mimo mojej chwilowej niechęci do iOS i ponownego pokochania Androida - bez dwóch zdań wziąłbym iP7, jeśli wybór jest pomiędzy tymi dwoma.

Mówi to aktualny posiadacz A5 2017 czyli średniej półki Androida, mając doświadczenia zarówno z iPhonami (SE, 6S, 7) jak i flagowymi modelami Samsunga (S7, Note 8).


 

 

ale różnicę pomiędzy hd a qhd widzę na ekranie 5 cali

Podziwiam. Serio. Kładę obok siebie A5 2017 i S7, prawie identyczne wielkością ekrany o różnych rozdzielczościach - nie widzę różnicy. Może ślepy jestem.

 

 

 

głupia" moda apple to znów skok na kasę klientów

Tu się zgadzam. Usunięcie jacka to dla mnie jedna z największych głupot w wykonaniu Apple.

Link to post
Share on other sites

Nazywam ekrany w iphone szajsem, a nie iphone. Miałem iphone 6s przez miesiąc, mam swoje zdanie. Brat ma ip8 i jest zadowolony, a to że nagram Ci filmik to tylko dowód na Twoje fanboystwo. Nie dopuszczasz do siebie tego, że może być coś lepszego niż iphone Twoja sprawa, ale nie musisz doradzać w taki sposób innym.

 

BTW jak nazywasz kogoś ulomnym bo przedstawił Ci jakieś fakty, nawet jeśli nieprawdziwe. Gratulacje dojrzałości 30 latku.. Tak właśnie się robi. Obraża. Zamiast przedstawić fakt albo wyprowadzić z błędu lepiej obrazić. Pokazałeś to już w niejednym temacie, ale już nie oceniam. Nie mam zamiaru się kłócić. Będę miał chwilę to nagram filmik i wrzucę.

Link to post
Share on other sites

 

 

ale różnicę pomiędzy hd a qhd widzę na ekranie 5 cali.

A oko ludzkie jakie ma zdolności percepcyjne? Powyżej 400-450 ppi różnicy nie dostrzeże, więc rozdzielczości qHD na 5" są zbędne, a jedynie pogarszają wydajność telefonu, skracają czas pracy. Nie bez powodu w opcjach są dostępne funkcje na zmniejszenie tego....

 

 

 

Dzieciaczek jest w Twoim wieku,

A sprawiasz wrażenie bardzo młodego użytkownika

 

 

 

Konkurencja uciekła już za bardzo.

Na papierze uciekła, to fakt. Niemniej jednak wielu funkcjonalności jak chociażby 3D touch, face ID nie potrafią zrobić. S8 nawet nie posiada głośników stereo.....

 

 

 

Ciekawe co będziesz mówił, jak będzie fullhd

FullHD już było w 6 plus - odrób lekcje. Wyższa rozdzielczość ma znaczenie przy większych przekątnych.

 

 

 

Mam nadzieję, że HTC wróci do jacka bo "głupia" moda apple to znów skok na kasę klientów.

Widzę, że nie rozumiesz wielu rzeczy, a zabierasz głos i krytykujesz.....Brak Jacka ma wpływ na szczelność obudowy.

Xiaomi w którymś nowym modelu także już nie posiada Jacka. 

Link to post
Share on other sites

Wiem, że w plusie jest full HD. A co do Twoich dziwnych teorii na temat percepcji. Jakoś pomiędzy 60 a 120 hz też widać różnicę. Ja widzę różnicę pomiędzy hd a qhd w ostrości tekstu. A co do szczelności obudowy. Jak to jest, że inni producenci to opanowali kilka lat temu i to mając jacka? Argument świetny Ci powiem..

 

A tak przy okazji do użytkownika Freso.

 

A5 ma fullhd

 

Pomiędzy fullhd a qh może faktycznie ciężko dotrzeć różnicę, ale pomiędzy hd a qhd.. Chyba trzeba być ślepym

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

 

 

3D touch

Nowe Huawei chyba to mają.

 

 

 

face ID

Przecież Samsung też to już wprowadził.

 

 

 

Brak Jacka ma wpływ na szczelność obudowy

No to Samsung chyba tego nie wie. Bo jest i jack, i szczelna obudowa. Nie wspominam już o innych markach.

Link to post
Share on other sites

 

 

BTW jak nazywasz kogoś ulomnym bo przedstawił Ci jakieś fakty, nawet jeśli nieprawdziwe. Gratulacje dojrzałości 30 latku.. Tak właśnie się robi. Obraża.

A teraz jeszcze nazwę Cię hipokrytą. Spójrz jak zacząłeś pierwszy zwrot do mnie - od razu nazwałeś mnie fanbojem. To co zacytowałem powyżej jest aż komiczne....

 

 

Zamiast przedstawić fakt albo wyprowadzić z błędu lepiej obrazić.

Jak? Do Ciebie nic nie dociera. Twój S7 jest najlepszy, rozkłada iPhone 8. Aplikacje na nim startują szybciej niż klikniesz na ekran - wystarczy tylko pomyśleć o jakiejś aplikacji, a ona się już odpala......Jesteś jak sławny Antoni....na wszystko masz filmy :)

 

 

 

Pokazałeś to już w niejednym temacie, ale już nie oceniam.

Jeśli mnie oczerniasz to chociaż to podeprzyj dowodem.

 

 

 

davv1882, dnia 04 Marz 2018 - 02:34, napisał: ale różnicę pomiędzy hd a qhd widzę na ekranie 5 cali Podziwiam. Serio. Kładę obok siebie A5 2017 i S7, prawie identyczne wielkością ekrany o różnych rozdzielczościach - nie widzę różnicy. Może ślepy jestem.  

davv1882 nagra film to zobaczymy - wtedy to nam pokaże! 

Link to post
Share on other sites

Fanboy to obraza?

Przepraszam.

Mój S7 nie jest super. Ma wiele wad i mogę o nich napisać, ale to że odpala "zwykłe" aplikacje typu facebook szybciej od ip8 czy X jest faktem (mówię o zwykłych apkach, gry w większości przypadków szybciej odpadają iphone'y z powodu optymalizacji - na androidzie to lezy jest gra i to jak chodzu zalezy od modelu, a nie od mocy procesora bardzo często - to też jest fakt)

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...