Skocz do zawartości

Przeglądarka internetowa 2018 - jaka jest najlepsza?


Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanie dotyczące przeglądarki internetowej. Jaka jest aktualnie najlepsza - czyli taka która sprawia najmniej problemów.

 

Chrome, z którego teraz korzystam strasznie grymaśny jest. Przykładowo jak uśpię komputer i go przebudzę to chrome na 2-3 minuty zastyga tak jakby nie było internetu (dla porównania internet explorer działa normalnie).

 

Były również inne kłopoty z chrome, stąd też moje pytanie - jaka przeglądarka w zamian za google chrome?

 

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Wersje Quantum (czyli od 58 w górę) działają o wiele lepiej (szybciej, bardziej responsywnie) od wcześniejszych wersji liska. Ewentualnie Vivaldi możesz spróbować, albo Opery.

Edytowane przez 030366
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Opera to dziadostwo i łatwo to sprawdzić.

Porównaj czcionkę opera vs firefox,nawet ustawienia opery nie pomogą.

Jakość odtwarzanej muzyki YT z opery i firefoxa też jest wyraźna,przełączaj się na przemian to usłyszysz różnice.

Firefox natomiast po przewinięciu filmu ładuje je zbyt długo,jakieś postoje ogólnie te przeglądarki coraz więcej implementuje w siebie dziadostwa.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do użytkowników Firefoxa, testuje sobie liska od jakiegoś czasu i ogólnie jest spoko. Dość szybka, przejrzysta imo sporo lepsza niż Chrome z którego korzystałem od wielu wielu lat ale ma jeden problem. Przy oglądaniu filmów dość często spada jakość czy to na YT czy na platformach VOD pokroju Netflix, Prime Video oraz HBO GO. Dzieje się to głównie przy przewijaniu/cofaniu materiału ale też i w trakcie oglądania. Macie coś podobnego? Czasami też przy niektórych stronach dość długo "myśli" zanim załaduje stronę co była frustrujące. Korzystam również z Vivaldi'ego i tak czegoś takiego nie ma.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...