Skocz do zawartości

Zasilacz pokroju Seasonica M 12II-520W


Recommended Posts

Nie mogę znaleźć w sensownej cenie zasilacza Seasonica M12II-520W, był w techplanet, ale jak wróciłem to już był nie dostępny, może wiecie gdzie znajdę powyższy zasilacz ? albo jaki ewentualnie możecie polecić w sensownej cenie pokroju tego seasonica. Napędzać będzie zestawik na i7-2600k + MSI gtx560ti

 

z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=33191

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=27322

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=10358

Alternatywy dla Seasonica. Kupiłeś już ten zestaw ? Jeśli będzie używany do gier to zalecam wymiane procka na i5 2500K i z zaoszczędzonych pieniędzy dołożyć do GTX570/HD6970. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Panowie sprzęt cały zamówiony tylko zasilacza nie zamówiłem, ale chyba będe musiał domówić na esc, tylko który ???

 

do sprowadzenia :( wiele sklepów nie ma i raczej mówią kiepsko z jego dostępnością, co do innych propozycji odnośnie zestawów i proca proszę nie pisać, bo zestaw już wybrany i nie będzie służył do gier...także dzięki, tylko pomóżcie z zasilaczem :-/
Link to post
Share on other sites

osobiście polecam sklep Proline. Naprawde pożądny sklep. Ma dużo pozytywnych opiń. Zasilacz który mogę polecić to Enermax NAXN ENP550AWT 550W dostępny w proline. To jest zasilacz lepszy od Seasonic. Enermax to najlepsza marka zasilaczy na świecie. A ten zasilacz jest godny polecenia.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Jest kwestia taka, że wszystkie graty w esc zamówiłem, bo kontakt z proline - po prostu tragiczny, odechciało mi się odrazu składać tam zmówienia, bo coś się dowiedzieć do szkoda gadać, ale wracając do tematu....

 

zamówienie już jest skompletowane, ale zasilacza nie mam więc na esc mogę jeszcze ewentualnie do zam. domówić..

Link to post
Share on other sites

osobiście polecam sklep Proline. Naprawde pożądny sklep. Ma dużo pozytywnych opiń. Zasilacz który mogę polecić to Enermax NAXN ENP550AWT 550W dostępny w proline. To jest zasilacz lepszy od Seasonic. Enermax to najlepsza marka zasilaczy na świecie. A ten zasilacz jest godny polecenia.

Pzdr

 

Czy najlepsza to nie wiem ustawił bym ich na poziomie " świetna " z takimi firmami jak Seasonic, bequiet , Corsair

Link to post
Share on other sites

Tak ale chyba ten enermax nie ma certyfikatu 80 bronze i chyba nie ma odpinanych kabli ?

"80 PLUS® Bronze

84-88% wydajności przy 230V oraz 20-100% obciążeniu. Międzynarodowy certyfikat sprawności energetycznej 80 PLUS® Bronze"

 

nie ma odpinanych kabli certyfikat posiada

Link to post
Share on other sites

ok to przepraszam nie doczytałem w specyfikacjach :hahaha:

 

to tak jeśli chodzi o nie modularny:

Enermax NAXN ENP550AWT 550W

Antec High Current Gamer 520W

 

a z modu:

Tacens VALEO III 600W

 

czy coś jeszcze jest sensownego do 300? który wybrać? pomóżcie zdecydować proszę :menda:

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi wiadomo to zasilacz ma albo jedna bardzo mocna albo dwie mocne albo cztery srednie ( nie umiem tego dokładnie rozwinac ) , tak ale zasilacz montujesz wentylatorem do dołu tak ze nie będzie go widać :hahaha:

Link to post
Share on other sites

czy jest jakaś różnica jak zasilacz ma jedną linie , a jak dwie i więcej ?

tak, dokładnie taka, że zamiast jednej ma więcej linii, a każda z nich odpowiada za dostarczanie prądu do innych podzespołów, co bywa tak samo wadą jak i zaletą

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...