Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chłopaki, poradźcie!

 

Zamieniam mojego wysłużonego X1950 na coś nowszego. Szukałem po sklepach jakiegoś 6950 od MSI na TwinFrozrII, ale ciężko z dostępnością - nie mówiąc o cenach. Znalazłem model XFX'a:

 

-http://www.ram.net.pl/product_info.php?products_id=91679,

 

który wychodzi mi taniej o prawie dwie stówy względem MSI, a również posiada parę wentylatorów. Fakt, że jest okrojony z 1GB pamięci, ale tego akurat nie odczuję. Możecie polecić tego XFX? Nigdy nie miałem z tą marką do czynienia, a z pobieżnie czytanych opinii wynika, że jest jedną z tych "lepsiejszych". Opłaca się?

Link to post
Share on other sites

Witam czy ty chcesz ta kartę wsadzić do kompa z profilu? ....Jesli tak to zapomnij :(

 

Co do tematu do wyboru masz HD 6950 lub GTX 560Ti w podobnych cenach GTX świetnie sie kreci ma CUDA i PhysX ( wiem wiem.... ;) ) ale Radeon tez dobrze sie podkręca i na standardowych zegarach jest nieco wydajniejszy :(

Link to post
Share on other sites

czy ty chcesz ta kartę wsadzić do kompa z profilu? ....Jesli tak to zapomnij

... haha, doprawdy? :(

 

Składam nowy zestaw. Udało mi się po znajomości/korzystnie cenowo załatwić ASUS-a C4F. Wszystko mam już wybrane, jedyne wahania dotyczą właśnie karty graficznej. To, że mobo nie obsługuje SLI to nic - nie planuję więcej niż jednego układu graficznego - dlatego wezmę pod uwagę tego GTX'a.

Link to post
Share on other sites

Dzięki chłopaki za rady!

 

Tylko trzeba się liczyć że tej wersji nie odblokujemy na hd 6970 ;/

Tak, to prawda. Z tego co wyczytałem, odblokowanie szaderów nie skutkuje jakimś ogromnym przyrostem wydajności. Więcej korzyści daje ruszenie zegarów GPU/MEM kapkę wyżej - a i tu podobno lepiej się kręci na wersji 1GB. Jak już wcześniej wspomniałem, są to jednak suche, gdzieś wyczytane informacje. Może ktoś z Was już próbował bawić się jakąkolwiek wersją 6950?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...