Skocz do zawartości

Jak i gdzie wymieniać punkty z Benchmark.pl?


Recommended Posts

Jak? Poprzez napisanie e-maila do Pawła Mnichowskiego z tym co chcesz wymienić i gdzie - do wyboru masz sklep Komputronik i Saturion. Pamiętaj jednak by doliczyć do towaru w Komputroniku +10 punktów na przesyłkę lub +20 punktów do przesyłki z Saturiona. Oczywiście jak chcesz wziąć telewizor, pralkę, kuchenkę to musisz liczyć paletę, a więc 75 punktów.

Możesz także wymienić PKT na pieniądze, ale redakcja potrąca od liczby punktów 10% podatek.

 

Gdzie wymienić? Jak już wcześniej pisałem - masz do wyboru Komputronika, Saturiona i wymianę punktów na pieniądze.

 

Ile to trwa? Jeżeli towar jest na stanie to: Komputronik - po 2 - 3 dniach od złożenia zamówienia puka do Ciebie kurier. Saturion (tanio, ale czasami ciężko z dostępnością) - często nawet tydzień od złożenia zamówienia. Wymiana na pieniądze - zawsze dokonywana na początku miesiąca.

 

W razie czego to pisz - z chęcią pomogę bo uważam, że w tym temacie jestem dosyć obeznany.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

MASAKRA

 

 

Ponad 2 tygodnie oczekiwania i nie mogę wymienić punktów na "honorarium" Pomimo że Jacek Majewski napisał tydzień temu "Dziś przelew zostanie wysłany. " Nadal punkty nie zostały wymienione.

 

Na chwilę obecną dostałem wiadomość że jest nieosiągalny. Ktoś tu grubo przesadza...

Link to post
Share on other sites

MASAKRA

 

 

Ponad 2 tygodnie oczekiwania i nie mogę wymienić punktów na "honorarium" Pomimo że Jacek Majewski napisał tydzień temu "Dziś przelew zostanie wysłany. " Nadal punkty nie zostały wymienione.

 

Na chwilę obecną dostałem wiadomość że jest nieosiągalny. Ktoś tu grubo przesadza...

 

Wymieniałem ostatnio swoje punkty na gotówkę, trwało to około 3 tygodni, ale się udało. Powienieneś dostać od Jacka Majewskiego specjalny druk w pliku excela, wypełnić go i odesłać.

Zrobiłeś tak?

Link to post
Share on other sites

Poprosił o wszystkie konkretne dane, które mu przesłałem. Następnie napisał że jutro będzie przelew. Tydzień minął i nic. żadnego druku nie wymagał... Zaczyna mnie strasznie irytować działanie redakcji. Na publikację mini-recenzji czeka się 2 miesiące, na wymianę punktów miesiąc, co jest?

Link to post
Share on other sites

Poprosił o wszystkie konkretne dane, które mu przesłałem. Następnie napisał że jutro będzie przelew. Tydzień minął i nic. żadnego druku nie wymagał... Zaczyna mnie strasznie irytować działanie redakcji. Na publikację mini-recenzji czeka się 2 miesiące, na wymianę punktów miesiąc, co jest?

 

wymień w sklepie benchmark.pl a bedziesz miał na nastepny dzień :P napisz maila do G.Kubera i do jacka jednocześnie ze to kpina, może się streszczą. U mnie było podobnie, ale punkty wymieniłem :)

Link to post
Share on other sites

MASAKRA

 

 

Ponad 2 tygodnie oczekiwania i nie mogę wymienić punktów na "honorarium" Pomimo że Jacek Majewski napisał tydzień temu "Dziś przelew zostanie wysłany. " Nadal punkty nie zostały wymienione.

 

Na chwilę obecną dostałem wiadomość że jest nieosiągalny. Ktoś tu grubo przesadza...

 

Siemka

 

Gadałem dziś z Jackiem, siedzi w domu na chorobowym z gilem do pasa :(

 

Wiec będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...