Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.Mam do was pytanie.Czy płyta MSI 870-C45 będzie dobrze się sprawowała przy takim zestawie:

Athlon II x4 645

SilentiumPc Fortis

GeForce MSI GTX 560Ti TwinFrozr

Samsung 500Gb Sata-II F3

DVD LiteON iHDP118-18 ATA bulk black

Kingston HyperX DDR3 2X 2GB 1600MHz CL9 Blu

be quiet! Pure Power L7-530W

Gladius 800

Jeżeli moglibyście to przejrzyjcie ofertę www.saturion.pl (płyty głowne,reszta jak wyżej, już raczej nie ulegnie zmianie);zależałoby mi żeby płyta była dobra a przy tym nie za droga,granica 250-300zł odpowiadałaby mi ;]

Link to post
Share on other sites

Właśnie na początku w planach był Phenom 955 BE ale ten komputer głownie będzie używany do grania,nie przewiduje żadnych prac w photoshopie ani innych programach tego typu,więc Athlon jest w tym wypadku lepszy.Przynajmniej tak słyszałem a potwierdzają to testy :(

 

@Waxyl w przypadku awarii nie chcę wysyłać podzespołu na drugi koniec kraju,wolę sam zawieść go do sklepu,będzie szybciej :( A poza tym Saturion,w którym kupuję komputer jest nawet tańszy od esc i wygląda na porządny sklep ;)

Link to post
Share on other sites

Phenom jest lepszy od Athlona o jakieś 10-15%. Sam mam tego Phenoma i mam porównanie. Ale jeżeli nie masz kasy na Phenoma to Athlon też jest dobrym pomysłem :(

Płytę to polecam MSI 870-G45 jak już wcześniej mówiłem ale warto dopłacić do AsRocka 870 Extreme3.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

zegar w zegar tj " 3.2 Ghz " Athlon II X4 630 jest tak samo wydajny jak Phenom 955, wiadomo po OC Phenom juz odjeżdża , Athlon również sobie bardzo dobrze poradzi :(

 

( podałem model 630 ponieważ sam robiłem testy :( )

Link to post
Share on other sites

Co do SPC to 800 ma koszyki na dyski podzielone na dwie części - możesz na przykład wyjąć tylko jeden z nich. No i dodatkowo chyba 800 ma Wentyle SPC SigmaEvo.

 

W alsenie za dużego wyboru nie ma i SPC600 wydaje się być najlepszym wyborem. Sam jakieś pół roku stałem przed problemem wyboru budy i zdecydowałem się na Cooler Mastera 690, który niestety od tamtego czasu zdrożał.

Link to post
Share on other sites

Gdyby CM 690 był za 250zł to byłby nie do przebicia :hahaha: Przynajmniej tak mi się wydaje :D

 

Dobra,wielkie dzięki wszystkim :menda:

 

Sory,że post pod postem ale mam pytanie,lepiej brać MSI GeForce CUDA GTX560Ti TWINFROZR czy może Sapphire Technology HD6950 1GB DDR5 PX 256BIT?

Link to post
Share on other sites

Sory,że post pod postem ale mam pytanie,lepiej brać MSI GeForce CUDA GTX560Ti TWINFROZR czy może Sapphire Technology HD6950 1GB DDR5 PX 256BIT?

 

Referencyjny GTX 560 Ti jest trochę słabszy od HD 6950 1 GB. Ja bym w sumie kupił HD 6950 i spróbował zmodować do 6970.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...