Skocz do zawartości

Rozbudowa zestawu o kartę


Recommended Posts

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz

W ciągu najbliższych dni, chyba że warto zaczekać...

Nie mam przygotowanej konkretnej kwoty, generalnie chciałbym coś co spełni poniższe oczekiwania(raczej niewielkie) i nie będzie kosztowało fortuny. W grę wchodzi tylko nowa karta.

-Zastosowanie:

głównie filmy (wysokie rozdzielczości), od czasu do czasu gry, raczej starsze tytuły, chociaż nie wykluczam, że będę miał ochotę na coś świeżego

-Model i moc zasilacza

Corsair CX450M 450W Bronze

-Reszta specyfikacji komputera 

Procesor: INTEL i3-8100 4x3.60GHz

Płyta główna: GIGABYTE Z370-HD3

RAM: GOODRAM DDR4 IRIDIUM 8GB 2400MHz (niebawem dojdzie kolejne 8gb)

Obudowa: SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black

-Rozdzielczość monitora w której grasz!
FullHD (do pracy używam dwóch monitorów)

-Dodatkowe wymogi

Link to post
Share on other sites

 

 

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz:
W ciągu najbliższych dni, chyba że warto zaczekać...
Nie mam przygotowanej konkretnej kwoty, generalnie chciałbym coś co spełni poniższe oczekiwania(raczej niewielkie) i nie będzie kosztowało fortuny. W grę wchodzi tylko nowa karta.

-Zastosowanie:
głównie filmy (wysokie rozdzielczości), od czasu do czasu gry, raczej starsze tytuły, chociaż nie wykluczam, że będę miał ochotę na coś świeżego

-Model i moc zasilacza:
Corsair CX450M 450W Bronze

-Reszta specyfikacji komputera
Procesor: INTEL i3-8100 4x3.60GHz
Płyta główna: GIGABYTE Z370-HD3
RAM:

GOODRAM DDR4 IRIDIUM 8GB 2400MHz (niebawem dojdzie kolejne 8gb)


Obudowa: SilentiumPC Regnum RG4T Pure Black

-Rozdzielczość monitora w której grasz!
FullHD (do pracy używam dwóch monitorów)
-Dodatkowe wymogi:

Do tych czynności powinna wystarczyć 1050ti, nawet 1050

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Wyłącz podpis Tapatalk // jg
 

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie mam przygotowanej konkretnej kwoty, generalnie chciałbym coś co spełni poniższe oczekiwania(raczej niewielkie) i nie będzie kosztowało fortuny.

 

 

od czasu do czasu gry, raczej starsze tytuły, chociaż nie wykluczam, że będę miał ochotę na coś świeżego

Czyli dobry może być zarówno GT 1030 jak i GTX 1070 w zależności jakim budżetem dysponujesz i jakiej wydajności oczekujesz.

Link to post
Share on other sites

Wiadomo że do nowszych tytułów 1030 będzie za słabe. Złoty środek to 1050 według mnie. Pozwoli pograć w nowsze tytuły, oczywiście z ograniczonym detalami, ale też nie kosztuje majątku. Tzw. Value for the money. Jeśli oczekujemy troszkę więcej to 1050ti, większą dopłatą zyskujemy 20% szybsza kartę

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Mam podobne zdanie jak przedmówca. 1030 to trochę słabizna do nowych gier, 1050ti jest nie warta pieniędzy które za nią teraz wołają, szczególnie jeżeli mowa o okazjonalnym graniu. 1050 to najlepszy wybór. Jaka? Chyba najlepiej najtańsza jaka się trafi.

Link to post
Share on other sites

GT 1030 to słabizna ale nie wiadomo ile autor wątku chce przeznaczyć na zakup bo stwierdzenie "nie będzie kosztowało fortuny" może oznaczać do 300zł jak i do 1300zł. I nie wiadomo w co gra więc doradzanie zakupu przypomina strzelanie na ślepo, może się trafi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...