Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

W kwietniu planuję kupić komputer ale już się rozglądam i trafiłem na ciekawostkę w sklepie NTT.

Co o tym myślicie. Widzę, że obudowa i zasilacz są jakieś dziwne ale jak by to zmienić to całkiem porządna jednostka w ciekawej cenie - taniej niż na esc.pl ;)

link:

https://sklep.ntt.pl/komputery-do-gier/7275-komputer-ntt-game-w370g-w86.html

Edytowane przez q3sniper
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem zasilacz nie powinien budzić większych wątpliwości nie jest to jakiś hi-end ale to jednak FSP czyli dobry jakościowo zasilacz. (fortron jest dostawcą podzespołów i elementów do zasilaczy dla innych renomowanych firm i sami tez robią dobre zasilacze)

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem zasilacz nie powinien budzić większych wątpliwości nie jest to jakiś hi-end ale to jednak FSP czyli dobry jakościowo zasilacz. (fortron jest dostawcą podzespołów i elementów do zasilaczy dla innych renomowanych firm i sami tez robią dobre zasilacze)

Czyli jak by wymienić obudowę na bardziej "przewiewną" to zestaw wydaje się być całkiem ciekawy :)

Link to post
Share on other sites

Niby całkiem ciekawy patrząc na ceny 1080 (nie Ti), ale procesor to i7 8700 bez możliwości OC (niby boost konkretny) ramy z większym opóźnieniem (CL16), brak dysku SSD.

Ja nie mam problemu z tym, że nie ma w zestawie dysku SSD bo mam w tej chwili już 3 + jeden talerz więc i tak będę składał komputer bez dysków.

Co innego z pamięcią i prockiem ale i tak czekam do kwietnia, może ceny kart graficznych spadną do poziomu 2200 za palita 1080 to będę spokojnie mógł kupować. Do tego dochodzi planowana premiera nowych ryzenów i coffe lake`ów więc powinno być dobrze :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...