Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 GOTY: problem z płynnością (pomimo spełnienia wymagań)


Recommended Posts

Hej. Posiadam Wiedźmina 3 GOTY (wersja ze steelbokiem). Grę zainstalowałem z płytek, następnie standardowo rejestracja w GOG i pobranie aktualizacji. Po włączeniu gry normalnie chodzi jedynie strona startowa i filmiki początkowe. Następnie już jest koszmar z płynnością. Gra zacina się do tego stopnia, że nawet dźwięk nie działa płynnie... Dzieje się tak na wszelkich ustawieniach grafiki. Nawet na najniższym poziomie grafiki i z wyłączonymi wszystkimi efektami (Nvidia hair też wyłączone). 

Dodam, że wszystkie sterowniki zostały zaktualizowane. Mój komputer również spełnia wymagania techniczne. Oto moje parametry: 
Intel Core i5 3570k 
GeForce GTX 1050 Ti 4 GB 
8 GB RAM 
Windows 7 64 bit 

Dodam, że procesor, karta graficzna i RAM zostały zakupione dwa tygodnie więc sprzęt na pewno jest sprawny. Inne gry też nie sprawiają żadnych problemów. Przykładowo Wiedźmin 2: Edycja Rozszerzona, ruszył na ustawieniach Ultra bez jakiegokolwiek zawieszenia... 

Miał ktoś podobny problem? Dziękuje za wszelką pomoc!

 

Link to post
Share on other sites

Mój dysk twardy to WDC WD5000AAKX-001CA0 ATA Device 500gb. Grę zainstalowałem na dysku C w domyślnej lokalizacji. Ogólnie tak to wygąda:

 

      Drive: C:
 Free Space: 49.6 GB
Total Space: 160.8 GB
File System: NTFS
      Model: WDC WD5000AAKX-001CA0 ATA Device
 
      Drive: D:
 Free Space: 149.9 GB
Total Space: 150.0 GB
File System: NTFS
      Model: WDC WD5000AAKX-001CA0 ATA Device
 
      Drive: E:
 Free Space: 165.9 GB
Total Space: 166.0 GB
File System: NTFS
      Model: WDC WD5000AAKX-001CA0 ATA Device
Edytowane przez roman1996
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

na pewno coś jest nie tak, u mnie przy 1080p i ustawieniach mix med/high jest średnio 50-55 kl/s, sprawdź czy ci jakiś proces cpu nie zamula w menadżerze zadań, np svhost lub czy jakis inny powodujący zapchanie karty (kopareczka :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...