Skocz do zawartości

Problem z cofkami w cs:go na internecie mobilnym rebullmobile/alcatel one touch link4g


Recommended Posts

Witam. Opiszę sytuację od podstaw.

 

Korzystam z internetu mobilnego w sieci RedBull Mobile generacji wyłącznie 4G.  Używam do tego routera przenośnego - Alcatel OneTouch Link4G. Zasięg zazwyczaj waha sie w granicach 2(/4) kresek. W codziennym użytkowaniu internet sprawdza się świetnie, podobnie w grach typu LoL, World of Warcraft czy innych, nie występują żadne problemy z połączeniem, ping zazwyczaj w granicach 60.  Mój problem występuje natomiast w CS:GO, gdzie podczas gry po prostu występują "cofki", albo po prostu ściny, mam tutaj na mysli minimalne cofniecia postaci w trakcie biegu, klatki animacji podczas przeładowywania lub przerwy w dźwięku strzału podczas ciągłego strzelania. Ping nie skacze, wartosc var natomiast podskakuje w trakcie owej "ściny" z 0.015 do 10.00. Występują one średnio co 3/4 sekundy, ciągle. Próbowałem wielu sposobow, jednak żaden nie dal oczekiwanego efektu, dodam także, że gdy kartę sim przełożę do telefonu i włącze w nim hotspot(zasieg lte to takze okolo 2 kresek) owy problem nie występuje. Mam nadzieje, że dosyć jasno opisałem problem. Bardzo proszę o pomoc! Pozdrawiam. 

Link to post
Share on other sites
 • 1 miesiąc temu...

Wejdź tu

Jeżeli download masz minimalnie 10mbps, a wysył 1 mbps (nie koniecznie 1mbps), nie powinieneś mieć problemów. Natomiast jeżeli masz powyżej tych wartości, to problem leży w czymś innym.

 

Moje sugestie:

 

- Sprawdź w menadżerze zadań, czy nie masz odpalonych jakiś aplikacji, które korzystają z internetu w tle.

- Korzystaj z kabla ethernetowego, ponieważ przy CS:GO, jest to wręcz wymagane (szczególnie jeśli grasz na serwerach 128 tickrate'owych) 

- Po prostu słaby internet - LoL i WoW to gry, które nie wymagają zbyt "silnego" łącza, ponieważ nie są to FPSy. 

Dla przykładu:

CS:GO musi cały czas aktualizować położenie gracza, gdzie się patrzy i czy kuca.

Natomiast LoL to gra tylko 3 osobowa, tak samo jak WoW, chociaż on jest troszkę bardziej wymagający w sprawie internetu.

- Polecam internet domowy, szczególnie jeśli mieszkasz w sporym mieście :) Wtedy (w zależności od wielkości miasta) podczas grania w CS'a po kablu, twój ping waha się pomiędzy liczbą (5 dla światłowodu) 10 a 50 milisekund opóźnienia :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
 • Ostatnie aktualizacje statusu

  • WojTECH

   Pracujemy nad przywróceniem działania Tapatalk. Zostanie też uruchomiony kanał RSS. Reszta zgłoszonych problemów w działaniu forum jest już niezależnie rozwiązywana. 
   · 3 odpowiedzi
  • VindoV

   Wczoraj o 12 zamówione cloudy II na niemieckim amazonie za 50 euro, planowana dostawa pod drzwi początkowo była na piątek, wieczorem zmienili na czwartek, a przed chwilą gość mi je przyniósł, miła niespodzianka:)
   · 1 odpowiedź
  • ernorator

   Ktoś posiada jakieś miejsce gdzie można iso recovery acera dostać, model 5749z. Znalazłem tylko Siergieja, który chce 10$ na payapala.
   · 4 odpowiedzi
  • Arthass

   Zweryfikuj wiek przed kliknięciem. Parental Advisory Explicit Content.
    
   · 1 odpowiedź
  • wojciechu15

   Ogarnijcie sobie sygnaturki w profilach, bo nowy layout robi odstępy między wersami jak ktoś miał enterem przerzucone wersy i większość ma te sygnaturki strasznie rozwleczone. 
   · 2 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...