Skocz do zawartości

Karta graficzna do 650 zł


Recommended Posts

Witam serdecznie! Chciałbym zapytać ekspertów w tej dziedzinie, którą kartę graficzną wybrać w kwocie do 650 zł? Możliwe że to nudzący, powtarzający się już kilkukrotnie razy temat, ale ceny kart graficznych wciąż się wahają, więc dlatego pytam. Z góry przepraszam za jakiekolwiek błędy poniważ jestem nowym użytkownikiem forum. Pozdrawiam!

Procesor : i5 3470 3.20 GHz

Płyta główna : ASUS B75M-PLUS

Zasilacz : Logic 600 W (będzie wymieniany na Corsair VS 550 W)

RAM : 8 GB 1600 MHz

Link to post
Share on other sites

Witam nowego użytkownika forum.

Więc jak sam zauważył obecne ceny są chore i zostaje czekać albo kupować .

Jeśli kupować to czy używane karty graficzne wchodzą w grę?

Bo jak to nie zabrzmi do używanych rzeczy trzeba mieć szczęście, a wiem że nie każdy je ma.

Poda nazwę monitora.

Osobiście bym czekał bo procesor całkiem niezły tylko co z tego jak nowy GTX 1050 w/w cenie byłby dobry w rozdzielczości FHD na ustawieniach średnich, a przecież z czasem wymagania rosną.

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

Po taniości jest za niecałe 550 zł wersja z jednym śmigłem od Gigabyte lub Zotac.

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1050-d5-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-dvi-dp-box-gv-n1050d5-2gd-975531/

https://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1050-mini-2gb-gddr5-128-bit-dvi-d-hdmi-dp-box-zt-p10500a-10l-1087250/

Konstrukcje z O.C. z podwójnym śmigłem to wydatek ponad 550 zł.

Monitor ma rozdzielczość 1680x1050 więc i na średnio-wysokich ustawieniach pograsz w nowszych grach ( większość testów jest na FHD wykonywana).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...