Skocz do zawartości

Jak NAJTAŃSZY komputer do CSGO.


Recommended Posts

Siemka, na gwałt potrzebuję nowej jednostki.

Jeden warunek - płynna gra w CSGO, czyli pułap 100-200 fps. Kompletnie nie wiem ile potrzebuję na to pieniędzy. One się znajdą, ale chciałbym wydać jak najmniej. Potrzebuję go na okres jednego roku, więc nie wymagam wiele. Dzięki za pomoc.

  • Zastosowanie komputera: CSGO + jako tako płynnie działający WOT
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: Kompletnie nie wiem ile muszę wydać, by komputer spełnił moje warunki
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Pewnie i tak nie będzie takiej możliwości
  • Których części potrzebujesz? Wszystko
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: FHD, ale w cs gram na 1024x786
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Tylko napęd xD
  • Specjalne wymagania: Wydajność w CSGO
  • Własna propozycja zestawu: Brak
  • Inne: Tak teraz doszedłem do wniosku, że fajnie by było, gdyby budżet zamknął się w 1000 zł. Chyba, że i7 930 zapewni odpowiednią wydajność, a jak złożyłbym zestaw ponizej tysiaka to w ogole bylaby bajka
Edytowane przez skladampc21
Link to post
Share on other sites
Siemka, na gwałt potrzebuję nowej jednostki.Jeden warunek - płynna gra w CSGO, czyli pułap 100-200 fps. Kompletnie nie wiem ile potrzebuję na to pieniędzy. One się znajdą, ale chciałbym wydać jak najmniej. Potrzebuję go na okres jednego roku, więc nie wymagam wiele. Dzięki za pomoc.
  • Zastosowanie komputera: CSGO + jako tako płynnie działający WOT
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: Kompletnie nie wiem ile muszę wydać, by komputer spełnił moje warunki
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Pewnie i tak nie będzie takiej możliwości
  • Których części potrzebujesz? Wszystko
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?: FHD, ale w cs gram na 1024x786
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Tylko napęd xD
  • Specjalne wymagania: Wydajność w CSGO
  • Własna propozycja zestawu: Brak
  • Inne: Tak teraz doszedłem do wniosku, że fajnie by było, gdyby budżet zamknął się w 1000 zł. Chyba, że i7 930 zapewni odpowiednią wydajność, a jak złożyłbym zestaw ponizej tysiaka to w ogole bylaby bajka

https://www.morele.net/inventory/info/6a6R30/?utm_source=youtube.com&utm_medium=link&utm_campaign=IN_YT_TechnologyCornerNajtańszy i najlepszyWysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
https://www.morele.net/inventory/info/6a6R30/?utm_source=youtube.com&utm_medium=link&utm_campaign=IN_YT_TechnologyCornerNajtańszy i najlepszyEwentualnie jak starczy kasy to dokup jeszcze jedną taką kość RAMWysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Link to post
Share on other sites
Co do odpowiedzi wyżej to raczej zrezygnuję. Przeglądam teraz serwisy i wychodzi na to, że w moim budżecie mogę pozwolić sobie na i7 950 + gtx660ti. Co pozwoliłoby mi zamknąć się w kwocie 1k. Co o tym myślicie?
Może faktycznie lepszy wybór. A jakie mobo?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Do i7 950 to płyty są trochę drogie. Tak na szybko to polisingowy i5 2400/2500 i gtx 750ti/1050 lub coś bardziej pradozernego jeśli zasilacz wyrobi.

Ten nowy zestaw z linku to bez sensu.

Lepszy ostatnio sprzedałem za połowę ceny (550zl i też łatwo nie poszło) tyle że brak ssd, ale za to karta graficzna r7 250 i 8gb ramu.

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
Do i7 950 to płyty są trochę drogie. Tak na szybko to polisingowy i5 2400/2500 i gtx 750ti/1050 lub coś bardziej pradozernego jeśli zasilacz wyrobi.

Ten nowy zestaw z linku to bez sensu.

Lepszy ostatnio sprzedałem za połowę ceny (550zl i też łatwo nie poszło) tyle że brak ssd, ale za to karta graficzna r7 250 i 8gb ramu.

I5 2500 GTX 1050

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Do i7 950 to płyty są trochę drogie. Tak na szybko to polisingowy i5 2400/2500 i gtx 750ti/1050 lub coś bardziej pradozernego jeśli zasilacz wyrobi.

Ten nowy zestaw z linku to bez sensu.

Lepszy ostatnio sprzedałem za połowę ceny (550zl i też łatwo nie poszło) tyle że brak ssd, ale za to karta graficzna r7 250 i 8gb ramu.

 

I5 2500 GTX 1050 Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Ramy mozna wsadzi jak najtansze ddr3 czy trzeba dolozyc do nich? Skoro procka nie da sie podkrecic to plyta chyba najtansza jaka znajde tam wsadze

Link to post
Share on other sites

 

 

Skoro procka nie da sie podkrecic to plyta chyba najtansza jaka znajde tam wsadze

 

Najtańsze płyty pod i7 950 1366 to koszt od 400 zł . Nonsens w takim budżecie. 

 

i5 2400 - 200 zł 

Mobo H61 - 150 zł

WD Blue 250 GB 7200 RPM - 45 zł

8 GB DDR3 - 200 zł

Zasilacz 500W Chieftec / BQ / Corsair / Tacens itp itd - 100 zł

Buda do 100 zł się znajdzie bez problemu a jak budżetowo to i za 20 zł 

 

Tutaj masz około 800 zł razem z wysyłkami. Jak taniej to na start 4 GB DDR3, budżetowo mobo pod i5 2400.

Do tego daj 7850 czy R9 270 i tyle. 

 

 Jak dobrze poszukasz, to myślę, że 1000 zł jest tutaj realne. 

Link to post
Share on other sites

Najtańsze płyty pod i7 950 1366 to koszt od 400 zł . Nonsens w takim budżecie. 

 

i5 2400 - 200 zł 

Mobo H61 - 150 zł

WD Blue 250 GB 7200 RPM - 45 zł

8 GB DDR3 - 200 zł

Zasilacz 500W Chieftec / BQ / Corsair / Tacens itp itd - 100 zł

Buda do 100 zł się znajdzie bez problemu a jak budżetowo to i za 20 zł 

 

Tutaj masz około 800 zł razem z wysyłkami. Jak taniej to na start 4 GB DDR3, budżetowo mobo pod i5 2400.

Do tego daj 7850 czy R9 270 i tyle. 

 

 Jak dobrze poszukasz, to myślę, że 1000 zł jest tutaj realne. 

 

Zestaw nie będzie modernizowany. Myślałem nad tym http://allegro.pl/komputer-hp-8200-i5-2400-8-160-win-10-tower-gwrok-i6728675471.html + gt 1030 za 250 z gwarancją.

Twój zestaw jest w porządku i na dłuższą metę jest zdecydowanie lepszym wyborem, ale koszty wysyłki (kurier za pobraniem) zabijają go jeśli chodzi o cenę. Nie chcę płacić więcej niż 1000 zł przez najblizszy za coś co ma służyć do grania w WOT, CSGO i pewnie Fortnite.

Edytowane przez skladampc21
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...