Skocz do zawartości

Karty graficzne po kopaniu kryptowalut.


Recommended Posts

Witam. Mam pytanko, mianowicie czy karty graficzne po kopaniu kryptowalut są dobre do grania. Nie różnią się dużo od nowych? I ogólnie co sądzicie o używanych kartach graficznych. Chodzi mi o tą aukcje 

https://www.olx.pl/oferta/gtx-970-4-gb-oc-windforce-26-szt-CID99-IDrzj6W.html#e183b0d23d

https://www.olx.pl/oferta/gtx-970-4-gb-oc-windforce-26-szt-CID99-IDrzj6W.html#e183b0d23d

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jakie temperatury normalnie uzyskuje gtx 970, ale deklarowane 65 stopni wydaje się mało jak na kopanie. Do tego karta do najnowszych nie należy, więc mogła służyć do kopania przez dość długo, nie wiadomo ile jeszcze pociągnie. Także, jak lubisz loterie, to czemu nie?

Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od tego jak zajechane są karty innymi słowy czy sprzedawca kłamie w żywe oczy a karty były podkręcone pod limit i działały z modyfikowanym biosem a on je wymienia bo je zajechał, czy jest tak jak napisał. Bo jak jest tak jak napisał to od biedy można by zaryzykować. Ale coś mi tu śmierdzi bo koleś twierdzi że będzie wymieniał na 1080Ti a tych kart wydaje mi się nie opłaca się kupować do kopania bo zanim się zwrócą to hoho i jeszcze trochę a rynek krypto walut ostatnio srogo poszedł w dół. Przy czym ja nie jestem górnikiem i nie powiem ci na 100% ale ja bym się w to nie pchał.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja napiszę krótko jak z ogłoszenia OLX to tylko odbiór osobisty i to z możliwością testowania na miejscu w przypadku karty graficznej grą Wiedźmin 3 lub benchmarkiem  Heaven 4.0.

Generalnie "kopacz" powinien dbać o sprzęt  by odsprzedać o ile się zna jak to robić, ale jednak rożne bywa z używanymi rzeczami tym bardziej tak dość mocno eksploatowanymi jak karta graficzna po koparce krypto walut.

Tak więc kupować można pod w/w warunkami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...