Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Mam do wyboru TYLKO Razer Lycosa, Razer Arctosa lub zwykla Razer Black widow, ktora byscie doradzili?

 

 

Model Ultimate wyposażono dodatkowo w funkcję podświetlania pojedynczych klawiszy - mamy do dyspozycji 5 poziomów oświetlenia. Dodatkowo zainstalowane zostało wejście na słuchawki i mikrofonowe oraz port USB.

Normalna wersja Razer Black Widow posiada podswietlane WSZYSTKie klawisze? a wersja ultimate moze podswietlic 5 wybranych klawiszy?
Link to post
Share on other sites

Lycosa i Arctosa to klawiatury o malym skoku, Black Widow o normalnym. osobiscie preferuje maly skok klawiszy i wybralem Arctose Silver - podswietlenie nie jest mi do niczego potrzebne i udalo mi sie kupic nowa klawiature za ok. 110 zl.

Black Widow Ultimate ma podswietlane wszystkie klawisze, wersja zwykla nie ma wcale.

 

odpowiedz sobie na 2 pytania:

1) maly czy normalny skok

2) podswietlana czy nie

Link to post
Share on other sites

mysle jeszcze nad Microsoft sidewinder x6, jesli bede mial mozliwosc kupna, to pewnie ja kupie, bo puki co jest wedlug mnie najlepsza ;>

 

SideWinder X6 oraz X4 to chyba najlepsze klawki w tym przedziale cenowym.

 

Dodatkowe przyciski na makra, fajny twardy skok klawiszy, podświetlenie, anti-ghosting. w X6 masz jeszcze odłączany panel numeryczny.

http://www.frazpc.pl/recenzje-2/812381, ... raczy.html

 

Tutaj masz test klawiatur dla graczy, m.in Black Widow i SideWindery.

Link to post
Share on other sites

mysle jeszcze nad Microsoft sidewinder x6, jesli bede mial mozliwosc kupna, to pewnie ja kupie, bo puki co jest wedlug mnie najlepsza ;>

 

SideWinder X6 oraz X4 to chyba najlepsze klawki w tym przedziale cenowym.

 

Dodatkowe przyciski na makra, fajny twardy skok klawiszy, podświetlenie, anti-ghosting. w X6 masz jeszcze odłączany panel numeryczny.

http://www.frazpc.pl/recenzje-2/812381, ... raczy.html

 

Tutaj masz test klawiatur dla graczy, m.in Black Widow i SideWindery.

 

Black widow mozna zrobic makro na kazdy przycisk, i poprzestawiac klawisze np Q to bedzie F1, co np mi by sie przydalo, gram w Starcraft 2, Lineage 2, a tam F1-F12 sie uzywa jako glownych przyciskow, a makra na wybrany przycisk, to juz w ogole, tyle ze jest glosna... mimo wszystko, gdy jestem przy komputerze, to zawsze mam zalozone sluchawki caly czas, muzyka/gra/teamspeak

Niestety na SideWinder'ze mozna tylko 6 Przyciskow specjalnych do makr, oraz klawiature NUM, kolega ma sidewindera, plus dla sidewindera ze mozna z klawiatury NUM zrobic pozytek, podswietlane klawisze daja fajny efekt, ale ja nie potrzebuje patrzec na klawisze, zeby pisac.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...