Skocz do zawartości

zacinanie gier


Recommended Posts

witam mam problem fifa 12 tnie się a mam 67 fps minimum 60 i nie skacze a muli wygląda jagby to wina procesora nie karty grafiki  bo to są przymulenia takie nie skaczenie obrazu czy zacinanie po prustu wolna praca momentami bardzo 

karta grafiki hd5670 1gb gdr5 128 bit 

ram 3 gb 

proc platinium dual core E5200 2,5 gh 

zasilacz 400w 

win 32 bity 7 

ekran 1152x864 LG 

ogulnie cały sstem muli wolno myszka reaguje tak skacze  niedwno wmieniałem dysk na 500g i grafe na hd5670 z ati 3400series 128 mb ipodczas zanim przyszła nowa karta podłonczłem pc do integry a jak włożłem hd 5670 to pc zaczoł mulić stare stery usunięte  nowe wgrane z 2015r i muli pc więc wyjołem te hd 5670 i podłonczłem integre bo denerwujące było to mulenie systemu ale po podłonczeńu integry mulenie zostało a na integrze wcześniej nie było było komputer szybko pracował a teraz muli proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

przy tak starym sprzęcie, praktycznie dowolny element może być nie do końca sprawny i ciężko postawić diagnozę na odległość bez grzebania w komputerze,

ja np stawiam na dysk lub grafikę, ale to może być cokolwiek innego np zasilacz który nie trzyma napięć lub przegrzewanie się komputera

żeby sprawdzić dysk twardy, możesz zapodać nam SMART np z programu CrystalDiskInfo,

sprawność grafiki można zweryfikować poprzez odpalenie jakiegoś benchmarka np 3DMark, jeśli przeleci do końca to znaczy że sprawna,

jeden z prostych programów do sprawdzenia temperatur to Speccy, podczas gry patrzysz czy grafika i procesor nie przekraczają powiedzmy 75 stopni

 

szczerze, ja nawet nie zawracałbym sobie głowy tym starym kompem, bo do grania 100 razy lepszym wyjściem jest PS3 które używane z pełnym wyposażeniem kosztuje 300zł a Fifa 12 kosztuje 5zł

Link to post
Share on other sites

przy tak starym sprzęcie, praktycznie dowolny element może być nie do końca sprawny i ciężko postawić diagnozę na odległość bez grzebania w komputerze,

ja np stawiam na dysk lub grafikę, ale to może być cokolwiek innego np zasilacz który nie trzyma napięć lub przegrzewanie się komputera

żeby sprawdzić dysk twardy, możesz zapodać nam SMART np z programu CrystalDiskInfo,

sprawność grafiki można zweryfikować poprzez odpalenie jakiegoś benchmarka np 3DMark, jeśli przeleci do końca to znaczy że sprawna,

jeden z prostych programów do sprawdzenia temperatur to Speccy, podczas gry patrzysz czy grafika i procesor nie przekraczają powiedzmy 75 stopni

 

szczerze, ja nawet nie zawracałbym sobie głowy tym starym kompem, bo do grania 100 razy lepszym wyjściem jest PS3 które używane z pełnym wyposażeniem kosztuje 300zł a Fifa 12 kosztuje 5zł

temperatury są procesor 45- 50

grafaika 43 

dysk nowy 500gb toschiba 

temperatury są procesor 45- 50

grafaika 43 

dysk nowy 500gb toschiba  

są stałe fps 65 i nie spada  mocno więc chyba nie karta 

Link to post
Share on other sites

temperatury są procesor 45- 50

grafaika 43 

dysk nowy 500gb toschiba 

czasami takie irytujące ścinki są przez fragmentację hdd,ściągnij defraggler,zrób defragmentacje dysku z grą i zobacz czy pomogło (sam dopóki nie przesiadłem się na ssd miałem takie problemy z niektórymi grami)

Link to post
Share on other sites

chodzi o TO CO DAŁEŚ WCZEŚNIEJ , ZAKŁADKA PROCESY, MASZ PRZY KAŻDYM JAK BYK ILE ZŻERA PROCESORA, JAK POZAMYKAŁEŚ TE OD OPERY, TO ZOBACZ, KTÓRE CI NADAL ZŻERAJĄ UZYCIE CPU - CZY TY TROLUJESZ ? CZY SERIO TAKI NIEOGAR Z CIEBIE?

sory nie jestem obcykany tak jestem pułamatorem

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...