Skocz do zawartości

Karta do 200zł


Recommended Posts

Jeszcze się zastanawiam nad kartami GTX 1050, bo podniose chyba budżet do 600zł  :)

Którą z GTX 1050 najlepiej brać? Generalnie znalazłem jakieś testy i wszystkie GTX 1050 są podobne wydajnościowo, różnią sie tylko chłodzeniem i producentem, co podnosi ich cene... Jednak wersje OC będa lesze od zwykłych, tutja do mnie przemawia MSI GAMING X bo chyba będzie najwydajniejsza z w/w...

 

Do lepszej GTX 1050Ti raczej nie dołożę, bo to już około 700zł wychodzi...

Edytowane przez cru5h
Link to post
Share on other sites

@Funkie

Autor post wyzej od mojego napisal ze chcialby targowac sie do 400, wiec napisalem mu ze nawet za 450 bylaby to dobra oferta. Pozatem kto pyta nie bladzi, ludzie zmieniaja zdanie i zawsze mozna sprobowac. Najwyzej sprzedajacy sie nie zgodzi. Wg mnie jak zalezy mu na sprzedazy to za 450 sa spore szanse ze odda karte.

@autor

Za 600 warto szukac uzywki 1050ti. Spora szansa na znalezienie karty z gwarancja. Do 600 spokojnie szukaj tez gtx 960 4gb, tu trudniej moze byc o karte z gwarancja ale to takze wg mnie dobra opcja.

Link to post
Share on other sites

Tak... tylko jak mam dać 600zł za używaną, nawet z gwarancją to raczej wolę kupić w sklepie nową...

 

Co do tej z ogłoszenia OLX za 470zł...

https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-gigabyte-gtx-1050-2gb-ddr5-oc-CID99-IDnq2c0.html

Nawet jak by sprzedający zszedł do 450zł to i tak nowa kosztuje 60zł więcej...

https://www.x-kom.pl/p/354551-karta-graficzna-nvidia-gigabyte-geforce-gtx-1050-oc-low-profile-2gb-gddr5.html

i do tego jeszcze low profile więc będzie łatwiej sprzedać jak ktoś będzie szukał do Small Factor PC...

Link to post
Share on other sites

Tą z OLX też kupisz nową za 530 zł jak byś wolał lepsze chłodzenie od LP. https://www.ceneo.pl/48111332

 

Moim zdaniem de facto najlepsza opcja dla ciebie bo masz kartę która pozwala na granie w każdą grę przy rozsądnym ustawieniu detali, a jak sam widzisz po cenie z olx praktycznie nie tanieją i jak byś chciał przejść na coś lepszego to dużo nie stracisz. Wcześniej pisałem o 1030, bo myślałem, że budżet nas trzyma ale zasadniczo jeżeli jest elastyczny i szukasz czegoś zdroworozsądkowego to sam bym wybrał 1050 w tej sytuacji.

 

BTW o tej za 470 pisałem ci już wczoraj ;)

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

Ja też szukałem na olx karty i wszystkie okazje koło mnie obdzwoniłem i okazały się jakim przekrętem brak możliwości testu na miejscu, do tego nie ma odbioru osobistego tylko wysyłka. Do jednego kolesia pisze żeby podał pocztę gdzie będzie wysyłał to podjadę i na poczcie odbiorę bo blisko niego mieszkam po tym kontakt się urwał. I chyba kupię gtx 1050 2GB lub rx560 4GB cena ok 550zł

 

Edytowane przez Gold_Phenix
Link to post
Share on other sites
http://allegro.pl/xfx-radeon-hd-7870-2gb-ddr5-i7143477915.html

 

 

Uciekła mi całą strona z postami i nie zauważyłem zmiany koncepcji, no ale może?

Napisałem do sprzedawcy...

Jak mam za 300zł mieć Sapphire Radeon 7850 2GB a za tego XFX Radeon 7870 2GB dać 10zł więcej, to wiadomo że lepsza wyższa karta. Trochę boli opakowania, ale jest plomba na chlodzeniu więc jest szansa, że karta nie kręcona i w dobrej kondycji. Jak ją kupie, to najwyżej zmienię paste na Thermal Grizzly Kryonaut albo Arctic Silver MX2, bo akurat mam.

 

Na tą chwilę to licytuje Sapphire Radeon 7850 2GB za 280zł aktualnie, albo jeszcze wezmę tego XFX 7870 albo kupię nowego GTX 1050 Ti do 800zł. Tylko z nowymi kartami coraz gorzej z dostępnością :(

Link to post
Share on other sites

To że jest plomba, to karta jest nierozbierana. A ja jak kręcę to pierwsze co robię, to wymieniam paste na lepszą i dopiero działam.

Sprzedawca twardy i nie zchodzi z ceny... Ile jest warta ta XFX 7870?

Link to post
Share on other sites

 A ja jak kręcę to pierwsze co robię, to wymieniam paste na lepszą i dopiero działam

mógłbyś  mi wyjaśnić po co? jak karta jest w miarę chłodna to po kij od razu pastę wymieniać? pastę sie wymienia, jak już karta po czasie zaczyna dostawać wysokich temperatur - mój radek hd7850 przez 5 lat nie miał ani razu wymienianej pasty a tempy nie przekraczały 67 st

Link to post
Share on other sites

nie interesuje mnie jak wygląda, interesuje mnie temperatura, a skoro nie wzrasta do jakiś krytycznych progów, tzn , że wszystko z glutem wporządku (tak dla twojej wiadomości, glut sie wypala szybciej przy dużych temperaturach, jeśli karta od nowości trzyma 60-65 st pod obciążeniem, to ci się tak szybko nie wypali, co innego jak miałem gtx580, tam 85-90 st to był standard i pastę musiałem co rok wymieniać)

Link to post
Share on other sites

Niestety nie udało mi się wygrać licytacji tego Sapphire Radeon 7850 2GB.Zdecydowałem się jednak na kupno nowej karty i finalnie zakupiłem MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X.Temat do zamknięcia.

Finalnie Vobis przygrał w c%$#a i anulował zamówienie. Musiałem szukać alternatywy... Kupiłem w GRAL kartę Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti G1 Gaming w kwocie 829zł plus wysyłka. Jest to najmodniejsza karta że wszystkich GTX 1050 Ti. Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...