Skocz do zawartości

wolna praca pc po wymianie grafiki


Recommended Posts

witam włożłem nową grafike i komputer ogulnie wolno działa ładuje się długo podczas włączenia i kursor od myszki wolno działa ogulnie cały pc wolno pracuje wjołem ją i podłonczłem integre i nadal wolno pracuje a wcześniej na integrze pracował szybko dodam że w fifa 12 mam 65 fps i widać spowolnienia chwilowe co jest przyczyną 


awast to stwierdził link do foty https://www.forumpc.pl/topic/450885-wolna-praca-pc-po-wymianie-grafiki/


procesor platinium dual core e5200


grafika hd 5670 1gb 128 bit  gdr 5 pcie  pcie 2.0 tpd 65 chłodzenie chis


pcie 1.1 


zasilacz 400 w nano tec 


3gb ramu 


dysk 500gb toszchiba czy coś takiego 


win 7 32 bit  awast pokazuje że pc obciąża system może on go muli 


Link to post
Share on other sites

"ogulnie" ile ten zasilacz ma amperów na linii 12v?

"podłoncz" ponownie tego hd5670, wyczyść sterowniki za pomoca DDU i zainstaluj ponownie pod ta karte jakieś w miarę nowe i przetestuj z jakims 3dmark vantage jak to wszystko chodzi i podaj wynik z tego benchmarka

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

"ogulnie" ile ten zasilacz ma amperów na linii 12v?

"podłoncz" ponownie tego hd5670, wyczyść sterowniki za pomoca DDU i zainstaluj ponownie pod ta karte jakieś w miarę nowe i przetestuj z jakims 3dmark vantage jak to wszystko chodzi i podaj wynik z tego benchmarka

zasilacz 400w zasilacz ma taką tabelkę 

mangus 400w neotec 

+3,3v +5v +12v _12v +5vs8

0,5A 1A 0,5A 0A 0,1A

20A 20A 20A 0,5A 3A

166W 240W 6W 15W

TOTAL POWER 400W

Link to post
Share on other sites

20A na linii 12v, to tak na styk przy tych twoich podzespołąch, zakładając, że ma on jeszcze sprawność w okolicach 60%

zrób jeszcze to co ci pisałem o sterownikach i przetestuj w 3dmark Vantage

czyściłem sterwniki tym programem i nic stery najnowsze z 2015 roku a ta karta jest oszczędna zasilana jest tylko z pcie tpd 65 w 

czyściłem sterwniki tym programem i nic stery najnowsze z 2015 roku a ta karta jest oszczędna zasilana jest tylko z pcie tpd 65 w 

objaw taki że wjołem ją i podłonczyłem integre a mulenie pc zostało antywirus pokazuje że system obciąża pc w 70%  dziwny temat co kursor od myszki wolno się porusza  takie skoki 

czyściłem sterwniki tym programem i nic stery najnowsze z 2015 roku a ta karta jest oszczędna zasilana jest tylko z pcie tpd 65 w 

objaw taki że wjołem ją i podłonczyłem integre a mulenie pc zostało antywirus pokazuje że system obciąża pc w 70%  dziwny temat co kursor od myszki wolno się porusza  takie skoki 

 3dmark Vantage nie uszkodzi mi czegoś wpc np karty grafiki nie spali

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...