Skocz do zawartości

Czy jest sens kupowania i3 na podstawkę 1556 ?


Recommended Posts

Witam.Nie długo będę składał komputer na nowych częściach :) Czy jest sens kupowania procesora i3 na podstawkę 1556 ? Czy intel znowu wyda jakąś nową podstawkę , i nie będzie już możliwości kupienia lepszego cpu ?

Proszę o pomoc pozdrawiam :) .

Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o 1156 czy 1155?

Czytaj ze zrozumieniem ! LGA 1556 :).Ktoś wie kiedy będzie nowa podstawka na procesory Intela I3 ? Chcę kupić płytę na 1556 i nie chcę jej po 3,4 miesiącach wyrzucać ponieważ nie będę mógł wsadzić nowocześniejszego CPU ponieważ będzie nowa podstawka na procki I3 i I5 :) .
Link to post
Share on other sites

Wymysliles ta podstawke? :)

Boże ale zrobiłem pomyłkę :) miało być 1156 , czy będzie następca tej podstawki ?

Jaka jest maksymalna temperatura tego CPU w stresie ?

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Przecież jest nowa podstawka 1155 :) I Ty Chcesz ludziom komputery pomagać składać(stopka) :) ? Każdy i3 ma inną temperaturę w stresie. zależy to także od chłodzenia i przewiewności obudowy :)

Link to post
Share on other sites

Zajmuje się : pamięciami , chłodzeniem i wyszczaniem komputera , zasilaczami , podkręcanie CPU,RAM,GPU .Zajmowałem się większość czasu podstawkami pod amd a nie intela .Zawsze miałem CPU AMD , nigdy nie miałem intela i się nimi nie interesowałem , i się pytam .Wiem że I3 są 32nm i dobrze się kręcą :co: .Mam chęć teraz kupić semprona 140 szukając z kodem CPAW lub FPMW do odblokowywania rdzeni :) i mocne od tego procka :) .Co do kodów CPWA i FPMW to słyszałem że na tych kodach często się odblokowują rdzenie , choć to szczęście :) , anie wybrane kody CPU :D .

Link to post
Share on other sites

I na dodatek planowane są na nie procesory Ivy Bridge.

"Planowane" znając Intela znowu wyprodukuje nową podstawkę :) .CPU I3 na S.1155 są strasznie drogie :) już na 1156 nie aż tak , socket 1156 też idzie do lamusa czy też jest wykorzystywany jeszcze ? Warto pakować się w S1155 lub 1156 ? :)
Link to post
Share on other sites

Zajmuje się : pamięciami , chłodzeniem i wyszczaniem komputera , zasilaczami , podkręcanie CPU,RAM,GPU .Zajmowałem się większość czasu podstawkami pod amd a nie intela .Zawsze miałem CPU AMD , nigdy nie miałem intela i się nimi nie interesowałem , i się pytam .Wiem że I3 są 32nm i dobrze się kręcą :) .Mam chęć teraz kupić semprona 140 szukając z kodem CPAW lub FPMW do odblokowywania rdzeni :D i mocne od tego procka :D .Co do kodów CPWA i FPMW to słyszałem że na tych kodach często się odblokowują rdzenie , choć to szczęście ;) , anie wybrane kody CPU :) .

tak z ciekawosci tu zajzalem :D i ty sie zajmowales tym co piszesz :co:

 

bez obrazy ale to....

 

:pajac:

 

1156-1155

1366-2011

Link to post
Share on other sites

tak z ciekawosci tu zajzalem :D i ty sie zajmowales tym co piszesz :co:

 

bez obrazy ale to....

 

:pajac:

 

1156-1155

1366-2011

Parę dni temu szukając odpowiedzi na swoje pytanie google skierowało mnie do tego tematu na forum pcformat, którego autorem również jest Dawid-M. Niżej przykładowy cytat z tamtego wątku kierowany do Dawida.

Ten temat jak i większość Twoich założynych na forum jest tak bzdurna, że hoho.. Zadajesz bzdurne pytania i licz się z bzdrunymi odpowie dziami. 50 tematów w ciągu tygodnia, ręce opadają, a Muflon nic z tym nie robi.

Spoko loko Dawid, piszesz, że zajmujesz się takimi i takimi rzeczami ale jakoś od samego początku sprawiasz wrażenie jakbyś w ogóle nie miał zielonego pojęcia. Np. w swoim wątku na forum jesteś zielony, a z kolei w innym temacie dotyczącym tej samej lub podobnej tematyki, w którym ktoś potrzebuje pomocy nagle zmieniasz się w "eksperta".
Link to post
Share on other sites

Nie wspominaj o intelu bo do niego nie nawiązuję, tym bardziej, że tu o nim sam się dowiadujesz a nie doradzasz. Jednak wiesz dobrze, że namyśli mam dokładnie TEN temat, w którym polecasz fortisa, ale też i równocześnie prowadzisz o nim swój temat TUTAJ, w którym wyraźnie okazujesz brak jakiejkolwiek wiedzy o nim. Twierdziłeś, że się dokształciłeś ale argumentów żadnych autorowi na tacę do dziś nie wyłożyłeś.

 

Rozumiem, że Twoja obecna wiedza i umiejętności wraz z nabytym doświadczeniem pozwalają Ci śmiało oznajmić, że zajmujesz się m.in "chłodzeniem komputera". A skoro tak się z tym afiszujesz to chyba powinieneś pokazać, że masz jakieś pojęcie o tym. No ale Ty jako 'znawca' potrafisz zadać bardzo ambitne pytanie jak na domniemanego specjalistę: "co daje grill na wentylator ??" => 5 post od góry

To nawet nie podlega dalszego komentarza.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...