Skocz do zawartości

Intel i7-6700 oraz płyta główna Asrock H170 Pro4/hyper


Recommended Posts

Witam.

Intel i7-6700 z gwarancją (3 lata) liczoną od 07.07.2016. Pudełko zastępcze. Kopia paragonu, faktura, oryginalna książeczka wraz z naklejką oraz kody kreskowe. Posiadam też chłodzenie box, które mogę dorzucić. Procesor znajduje się aktualnie na płycie z poniższego opisu. Cena: 850zł

Asrock H170 Pro4/hyper. Płyta to rzadko spotykany model H170 Pro4/hyper.
Różni się on od zwykłej płyty na chipsecie H170 generatorem zmiany szyny bclk niezależnym od wersji biosu(fizycznie obecny na płycie). Daje nam on możliwość podkręcania procesora niezależnie czy mnożnik jest odblokowany czy też nie(przy oc manewrujemy szyną bclk a nie mnożnikiem). Płyta obsługuje pamięci z maksymalnym taktowaniem 2133MHz, gdyż wynika to z ograniczenia chipsetu, więc trzeba korygować podczas oc ich taktowania. Osobiście kręciłem na płycie i7 6700 es(wersja inżynierska), i3-6100 oraz zwykłego i7-6700. Na tym asrocku podkręcimy tylko rodzinę skylake. Jest jedynie mały mankament. Przy składaniu komputera przez nieuwagę ułamałem jeden pin od portu na usb3.0 na płycie głównej(zdjęcie). Nie wiem za co odpowiedzialny był ten pin, ale po podłączeniu wszytko działa jak należy( mogę dorzucić adapter usb3.0 do 2.0). Gwarancja w x-kom (3lata) liczona od daty zakupu czyli 17.06.2016. Płytę sprzedaje ze względu na przesiadkę na platformę am4. Oczywiście full box, to co dał producent + paragon.    Cena: 315zł

 

Sprzęt spoczywa w moim komputerze. Po wpłynięciu środków pakuje i wysyłam.

 

Wysyłka możliwa jest przez Pocztę oraz Kuriera Fedex.

 

Możliwe allegro po doliczeniu prowizji.

 

Cena idzie w dół!

 

Procesor: 850zł  --->  830zł

 

Płyta główna: 315zł ---> 300zł

 

b0f56576a84f5621.jpg
 

7c4794d3affe8be6.jpg

 

Edytowane przez twisster storm
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...