Skocz do zawartości

Recommended Posts

Od początku listopada mam problem z zainstalowaniem aktualizacji Windows 10 Fall Creators 1709, bo gdy ją pobiorę i zacznę aktualizować to przy 35% pojawi się czarny ekran z napisem Przywracanie systemu do poprzedniej wersji.

Ale na tym nie koniec bo po przywróceniu (jakiejś godzince) pojawia się komunikat o dokończeniu aktualizacji i gdy wybiorę aby dokończyła to sytuacja powtarza się raz jeszcze i znów zatrzymuje się na 35%. Ale gdy jej nie wybiorę to jest taki oto komunikat: https://zapodaj.net/8e07ff02ad519.png.html

 

W historii aktualizacji jest lista nie powodzeń itd. https://zapodaj.net/75aeaac008dc8.png.html

Po ponownym uruchomieniu komputera bardzo mocno coś zjada pamięć ram i dużo wysyła kb/s  (niestety nie udało mi się zrobić screena tego procesu) ten proces zjada mi 1GB Ramu

 

Gdy wejdę aby odinstalować lub zobaczyć jakie aktualizacje są zainstalowane to jest tylko to: https://zapodaj.net/45ede67c103f2.png.html Jak by nic nie było.

 

I jeszcze po tym zabiera ponad 15.5GB miejsca. 

 

Wiecie jak to rozwiązać ? Da się bez konieczności formata, bo był robiony też pod tym kontem i nic nie dało a lenie z microsoftu nie są zbyt pomocni. 

Edytowane przez bobas8909
Link to post
Share on other sites

Ściągnij se ISO 1709 i zrób instalkę z pena albo CD. Wcześniej odinstaluj wszelkiej maści antywiry czy inne programy co mogą mieszać.. Jak nie pójdzie tak to zrób kopię najważniejszych rzeczy i odpal czystą instalację z CD nie zostawiając nic ze starej wersji systemu.

Link to post
Share on other sites

Ściągnij se ISO 1709 i zrób instalkę z pena albo CD. Wcześniej odinstaluj wszelkiej maści antywiry czy inne programy co mogą mieszać.. Jak nie pójdzie tak to zrób kopię najważniejszych rzeczy i odpal czystą instalację z CD nie zostawiając nic ze starej wersji systemu.

Czyli proponujesz mi żebym zrobił formata? Jak wspomniałem w ostatnim zdaniu że robiłem go pod tym kontem i to nic nie dało (całkowite czyszczenie i czysta instalacja). System mam Home oryginalny.

Link to post
Share on other sites

No dobra to co zrobić ze wcześniejszą wersją win, którego mam na microsowym pendrive? Wyczyścić go i zastąpić nowym?


I jeszcze jedno, jak wcześniej instalowałem win to pojawiło się że mam wyłączone UEFI i po uruchomieniu dało się już system zainstalować. Czy tym razem może też tak być że będę musiał go włączyć, czy jak raz to włączyłem to pozostaje włączone? Bo pamiętam że trochę zabawy miałem z tym. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...