Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bateria w Mi5 to - 3000 mAh to rozsądny standard, ale z używką musisz wziąć poprawkę na przebieg, dlatego nie polecam. Jeżeli chciałbyś zostać przy nowych smartfonach to Huawei Nova znajdziesz w tym budżecie, ma podobną baterię, energooszczędnego (wysoko taktowanego) procka, 3GB i robi dobre zdjęcia, o ile warunki nie są skrajnie niesprzyjające.

Link to post
Share on other sites

Mi A1 ma czystego androida (gwarantowane aktualizacje przez 2 albo 3 lata - Android One), lepszy aparat, jakiś lepszy przetwornik audio, usb typu c i szkło gorilla glass 3 na froncie. Redmi Note 4 ma lepszą baterię i nakładkę MIUI. Wiadomo, lepszy będzie Mi A1, ale trzeba do niego dołożyć 200-300zł. 

Link to post
Share on other sites

za 1150zł jest już 7x i chyba go kupię dzisiaj lub poniedziałek. muszę poczytać trochę głębiej o nim.

 

@Edit:

Aparat robi "padakę" w gorszym świetle, płynność działania na poziomie Mi A1 - tak czytam.

Edytowane przez Bichits
Link to post
Share on other sites

Ostatecznie kupiłem nowego Mi 5X za 770zł.

Telefon bardzo ładny, na baterii siedzę 3ci dzień i zostaje mi jeszcze 40% ( nie męcze jej no ale jednak modziłem przy telefonie, antutu i takie normalne korzystanie). Aparat jak na tą półkę cenową świetny. Wiem że nie ma tej stabilizacji no ale już przeżyję. (w zasadzie to ten sam aparat co w mi6 - tylko bez stabilizacji i chyba troche ciemniejszy)

Jedyny minus to trzeba czekać 15 dni na odblokwanie bootloadera (polityka xiaomi przeciwko syfmiui - co w sumie uważam za plus bo telefon jest z ori oprogramowaniem od xiaomi przez co nie było problemów z modzeniem).

Wyświetlacz jest bardzo fajny no i telefon działa bajecznie.

Poprzednio miałem Zuk z2 z snapdragonem 820 i 4gb - tutaj jest 4gb ale snap 625 i telefon działa o wiele wiele lepiej niż Zuk.

Czekam tylko na wgranie miui polska i bede w pełni szczęśliwy.

 

Także całym sercem mogę polecić. Czy to z gearbesta, czy z allegro czy z olx (ja kupiłem na olx od gościa który kupił na gearbeście. Ale był nowy, nigdy nie otwierany nawet -  gwara co prawda chińska ale jakaś jest).

Widziałem na Allegro po 800/850. W tej cenie cięzko o coś lepszego i jednocześnie nowego - a dopłacać moim zdaniem nie warto, chyba że juz kupujemy G6, Mi6 czy coś w tej cenie. Ale tak to szkoda zachodu -  dopłacić 300/400zł do motoroli czy jakiegoś honora a różnica będzie marginalna.

 

Podsumowując.

Świetna bateria, przyzwoity aparat, dobra wydajność, miłe dla oka miui i genialny stosunek ceny do tego co dostajemy - mi 5x dla mnie dużo lepszy niż zuk z2.

Edytowane przez toddlockwood
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...