Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie drodzy forumowicze, jak poprzednim razem chciałbym was serdecznie poprosić o pomoc w wyborze lecz tym razem nowego monitora.

 

Niedawno zmieniłem całą skrzynkę w której znalazł się GTX1080  oraz posiadam PS4 Pro a że córcia często mi zajmuje TV  więc chciałbym aby monitor służył zarówno do PC jak i do w/w konsoli

 

Już jakiś czas korzystam z Benq xl2430t więc jestem przyzwyczajony do 144Hz ale jednak matryca Tn nie grzeszy jakością kolorów oraz coraz bardziej zaczyna przez nią przebijać światło chciałbym zakupić coś nowego zanim się obecny monitor "skończy"

 

W gry gram różne, zarówno MOBA , MMORPG, jak i FPS oraz platformówki.  Także w gre wchodzi zarówno WoW LoL jak i CS:GO oraz wiele innych tytułów.

 

Budżetu nie mam jakoś szczególnie ograniczonego ale wiadome, że ciężko zarobione pieniądze zawsze chce się wydać jak najrozsądniej. Czytałem co nieco i przeglądałem fora zarówno polskie jak i niemieckie ale ciężko jednak samemu podjąć decyzję jeśli człowiek nie za bardzo się zna a marketingowcy wciskają piękne opisy na pudełkach a więc do rzeczy.

 

Pierwszy monitor który wpadł mi w oko był to Samsung C27FG73 ale ze względu na rozmiar i rozdzielczość FHD nie wiem czy jest to dobry wybór, Koszt to około 400 Euro

 

Drugi jest to również Samsung lecz z serii HG70  (c27HG70 bądź też C32HG70 różnica między nimi to w mojej okilicy około 50 Euro) i tu koszt wynosi okolo 650-700 Euro i pytanie jest czy opłaca sie dopłacać do któregoś z nich? Jest duża róznica porónując do propozycjii nr 1?

 

Trzecią opcją wybrana przez moją drugą połówkę jest LG 34UC79G-B jego koszt to okolice 570 Euro.

 

 

Serdecznie prosiłbym o podpowiedz i spostrzeżnia ludzi korzystających z ktorychś z wyżej wymienionych modeli ale również wszelkie inne propozycje są mile widziane.

 

 

                                                                                                            Z góry serdecznie dziękuję i Pozdrawiam

Edytowane przez moose101
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...