Skocz do zawartości

Problem z Windows 10 Update (usługa sama się włącza)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Fix00ser,

Recommended Posts

Witam
Obecny system Windows 10 mam zainstalowany od kwietnia tego roku. Zawsze po zainstalowanie Windows 10 instaluje kilka podstawowych aktualizacji systemowych, po czym wyłączam usługę Windows Update, ponieważ komputera używam głownie do gier, a to już wiadome, że owe aktualizacje źle wpływają na działanie samego systemu jak i gier. Ponadto wiadome dla każdego jest że te aktualizacje są bardzo upierdliwe. Mój problem polega na tym, że od kilku dni po włączeniu komputera usługa Windows Update sama się włącza i uruchamia pobieranie aktualizacji Windows Creators. Wtedy od razu zamykam proces w menadżerze zadań. Nie bardzo chciałbym instalować tą aktualizację i czy wie ktoś jak moge zablokować tą aktualizację ? I żeby ta usługa się przestała sama włączać.. To co Miscrosoft zrobił to już przechodzi granicę.  :(

Link to post
Share on other sites

Masz sprzęt,jaki masz (nie wiem),ale u mnie (dziesiątki używam od początku W10 pro) wszystkie aktualizacje nie miały żadnego wpływu na działanie gier,które posiadam. Na samym początku były pewne problemy,ale kolejne aktualizacje je usunęły. Nie wiem ,w związku z tym,dlaczego wyłączasz aktualizacje systemu...

Link to post
Share on other sites

Masz sprzęt,jaki masz (nie wiem),ale u mnie (dziesiątki używam od początku W10 pro) wszystkie aktualizacje nie miały żadnego wpływu na działanie gier,które posiadam. Na samym początku były pewne problemy,ale kolejne aktualizacje je usunęły. Nie wiem ,w związku z tym,dlaczego wyłączasz aktualizacje systemu...

Po prostu nie chcę tych aktualizacji, dzięki których Microsoft coraz bardziej będzie mnie śledzić. Tym bardziej że on to wymusza, a ja tego nie chcę ;) 

Link to post
Share on other sites

hej.

Mam taki sam problem.. również od kilku dni.

Dodatkowo nie mogę usunąć aktualizacji, które już się "wepchnęły" zanim zauważyłam problem.

 

igoreqq korzystasz z Windows Defender ?

Sądzicie ,że to możliwe iż on pobrał jakąś poprawkę wpływającą na zmiany w Usługach? (bo to tam w windows update przestawia mi się samoczynnie z "wyłączony" na "ręczny " a działa jak automatyczne aktualizowanie :/ )

Link to post
Share on other sites

hej.

Mam taki sam problem.. również od kilku dni.

Dodatkowo nie mogę usunąć aktualizacji, które już się "wepchnęły" zanim zauważyłam problem.

 

igoreqq korzystasz z Windows Defender ?

Sądzicie ,że to możliwe iż on pobrał jakąś poprawkę wpływającą na zmiany w Usługach? (bo to tam w windows update przestawia mi się samoczynnie z "wyłączony" na "ręczny " a działa jak automatyczne aktualizowanie :/ )

Windows Defender też miałem wyłączony. Poddałem się i zainstalowałem ten update, i teraz gdy już go mam, usługa Windows Update sama się nie włącza tylko pozostaje wyłączona. Najwyżej jak zobaczę że gorzej system działa wrócę do poprzedniej wersji tą opcją w ustawieniach.  :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...