Skocz do zawartości

PILNE! PC ZA +- 2000 ZŁ – SAMA JEDNOSTKA


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wozny99,

Recommended Posts

Chciałbym złożyć PC do płynnego przeglądania stron Internetowych / filmów online bez zacinania :tak wiem, że zalezy to przede wszystkim od szybkosci lącza ;).
Zależy mi na jak najszybszym procesorze i pamięci RAM a karta graficzna wystarczy zintegrowana – nie jest w ogóle potrzebna osobna karta graficzna(czy tak można?).
Płyta głowna jak najtansza : nie planuje rozbudowy zestawu.
PC będzie podłączony do TV Sharpa.
Konieczny jest dysk SSD a zwykly HDD mam prawie nowy z poprzedniego zestawu.
Moglibyście pomóc złożyć coś konkretnego?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
Tomasz

Link to post
Share on other sites

1 x Intel Pentium G4600 /3.6GHz, 3MB, LGA1151, BOX/1 x GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s) MLC1 x AsRock H110M-ITX/AC /intel H110, DDR4, LGA1151/1 x Crucial 8GB (2x4GB) 2400MHz CL16 Ballistix Sport LT SILVER1 x Fractal Design Define Nano S (Black)1 x bequiet! PurePower 10 400W Silver

1752zł
 
 
Pentium z całkiem wydajną integrą, 2 rdzenie i 4 wątki będą do tego aż nadto wystarczające. Do tego 8GB RAM w Dual Channel, wraz z płytę miniITX wyposażoną już w kartę sieciową z -wi-fi. Całość w bardzo dobrze wykonanej obudowie Fractala, do tego zasilacz od Be Quiet z ogromnym zapasem mocy i cichym wentylatorem.Na system i soft masz 240GB SSD, z HDD bym już całkowicie zrezygnował, chyba tylko po coś obejrzeć, zdjęcia/film.
 
200zł taniej można to zrobić chowając to wszystko do BL641 (300W)
Link to post
Share on other sites
Prosze o pilna pomoc, złozylem taki zetsaw: Link: www.morele.net/configurator/redirect/222295
 
Prosze o porady i  jestem otwarty na wszelkie zmiany tak aby rzeczywiscie kupic sprzet z jak najlepszymi komponentami.
 
Ten Pentium rzeczywiscie jest wrecz identyczny jak i3 7100 a duzo tanszy.  Cyz resyta komponentow jest w porzadku czy warto doloyzyc do czegos ze 200 zl ? 

Dzieki ;)
Link to post
Share on other sites

Nie widzę potrzeby pakowania tego w obudowę Midi Tower, Core 2500 w tej cenie to kiepski deal, już lepiej Core 500 lub Define Nano S.

Z tańszych obudów masz Brutusa Q30, zasilacz z dużym zapasem wystarczy 350W - tu patrz na stabilniejszego i cichszego Be Quiet Pure Power 10 300W.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...