Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Poszukuje karty dźwiękowej aby podłączyć wzmacniacz (spdif/coax) i po 2x rca do kontrolera midi  (  muszę do kontrolera podłączyć pc i laptop po rca )
24bit (96kHz) wystarczy jak dla mnie 

czasem gram w gry typu cs go ( słuchawki do gier to hyperx cloud 1)

do muzyki mam isk hd9999

karta jest mi potrzebna na pci express 

w teorii jest pci ale nie wiem czy działa ( bo kiedyś z jakaś karta rozszerzeń nie działało) i czy będzie to wejście przy nowej płycie głównej wiec wydaje mi się że pci express będzie lepsze 


mam środki przeznaczone na to do 300zł choć preferuje mniej gdyż trzeba dokupić jeszcze kable 
 

na czym zależy na skupieniu na basie ( jednak nie dudniącego takiego w graniach rozsadko)

rozważałem aim 808 jednak to dopłata kolejnych 100zł


nie interesuje mnie bajery 5.1 itd

posiadam sprzęt 2.0 i 2.1 

 

kontroler midi to denon 6000mk2 ( uprzedzając pytania nie używam złącza usb dlatego ze program do dj jest pisany przezemnie i nie działa tak jak serato dj czy traktro czy virtual dj)

 

 

wiec karta stereo jest idealna 

chyba ze polecicie coś na usb 


a jak podłączyć laptopa tanio czy bardzo stracę na dźwięku łącząc go 2x rca na mini jack czy do laptopa kupić zewnętrza kartę dźwiękową pokroju smsl m3?

 

 

z góry dziękuje za pomoc :)



 

Link to post
Share on other sites

Jakiś?

Dużo ich A nie które szumią

Czytałem o scarlett focusrite 2i4 tyle że za tym idzie cena

 

A polecisz jakiś

 

I co zrobić z laptopem jak go podłączyć może później faktycznie podłączyć go takim smsl m3

Edytowane przez wojtask1111
Link to post
Share on other sites

okey tylko który wybrać? na rynku jest ich sporo myślałem nad 6i6 i akai eie ale cena trochę zaporowa na teraz. 
czy poodkładać na 6i6 

choć mam tu jedno pytanie czy jak wepnę słuchawki a z tylu w input wyśle dźwięk to będzie go słuchać na słuchawkach  na spdif out ?

Edytowane przez wojtask1111
Link to post
Share on other sites

Optyk w Scarlett ach służy chyba tylko do łączenia się między nimi to nie jest typowe wyjście optyczne jak podłączyć głośniki w zbalanswane i słuchawki to będziesz słyszał i tu o tu ja polecam tego bechringer jak dobrze poszukasz używek kupisz za 200zl

Link to post
Share on other sites

spoko

to będę polować na bechringera

mam tylko pewnie banalne pytanie 
w output na 204 wpinam rca do konsoli  i tyle 

a ta z ciekawości jak w insert wepnę konsole ( z wyjścia unbalanced) 
i potem dopiero z main out z 204 to to zagra 
pytam tak z ciekawości 

Link to post
Share on other sites

będę sam robić pod wymiar kabelki tylko czekam za lutownica 
i jak już lutować to jakie końcowki zakupić chodzi mi o markę może być VEOZ ? bo kabla mam w szafie z pół rolki dobrej jakości.
mam pytanko jeszcze 
https://www.google.pl/search?q=204hd&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiNoqK9pIDYAhXJHpoKHbBuAaUQ_AUICygC&biw=1396&bih=690#imgrc=V-l9N3BLCBRTgM:
i się jeszcze zastanawiam czy może jak się trafi wsiąść model wyżej umc404hd
playback outputs z tylu na rca mogę używać ich równocześnie bo z przodu jest coś ze albo a albo b jak to z tym jest? czy dzała tak że albo to wyjście albo to ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...