Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4 - obniżki?


Recommended Posts

Cześć. Widziałem, że w przyszłym tygodniu mają pojawić się Redmi 5 i w związku z tym zastanawiam się, czy i kiedy można liczyć na obniżki ceczwórek w polskich sklepach. Wiem, że zapewne nikt nie ma dokładnych/pewnych informacji, ale może na podstawie poprzednich lat coś wywróżycie? ;)

Link to post
Share on other sites

A jaka cena cię satysfakcjonuje?

Redmi note 5A za 305zł może być?

Redmi 4A za 270zl jest OK?

Redmi note 4 za 460zł ?

 Nie patrz ile który sklep da % zniżki, kup tam gdzie jest faktycznie tanio, Obserwuj ten temat, nie daj sie oskubać. https://telchina.pl/aktualne-promocje-telefonow-t8022-2364.html#p369397

 

 

 
 
 

 

Edytowane przez czamarek
Link to post
Share on other sites

Na dłuższą metę ceny pewnie nieco pójdą w dół ale raczej nie będzie to jakaś diametralna różnica. Sprawdziłbym ofertę sklepów na ceneo lub sferis/xcom. Podczas BF spotkałem Xiaomi 4X za mniej niż 600 złotych, a to naprawdę bardzo dobra cena jak za taki telefon, który na dodatek posiada czytnik linii papilarnych. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na dłuższą metę ceny pewnie nieco pójdą w dół ale raczej nie będzie to jakaś diametralna różnica. Sprawdziłbym ofertę sklepów na ceneo lub sferis/xcom. Podczas BF spotkałem Xiaomi 4X za mniej niż 600 złotych, 

 

Raczej w Polsce cena 4X już utrzyma się w graniach 590-630 zł, a Note 4 w 690 - 720 zł, popyt na nie wciąż jest duży i nie sądzę aby szybko się to zmieniło. To jednak najlepsze budżetowe telefony, mimo takich parametrów cena jest zajechana do granic.

Link to post
Share on other sites

Sklep jest pewny. Co do czasu przesyłki to weź kuriera.

Zastanawiam się, czy dojdzie do końca przyszłego tygodnia (dokładnie do piątku 22 grudnia).

A jak to jest z płatnością? Nigdy się nie bawiłem w paypal'a (mam konto). Posiadam kartę w USD (kantor Alior). Czy zostaną doliczone jakieś prowizje od paypal'a?

Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się, czy dojdzie do końca przyszłego tygodnia (dokładnie do piątku 22 grudnia).

A jak to jest z płatnością? Nigdy się nie bawiłem w paypal'a (mam konto). Posiadam kartę w USD (kantor Alior). Czy zostaną doliczone jakieś prowizje od paypal'a?

 

Do 22 grudnia kurierem powinno dojść. Musisz podpiąć kartę z kantoru do PayPala (musisz mieć na karcie 1-2$ w celu weryfikacji). Potem przy płatności wybierasz tę kartę i chyba tyle.

Link to post
Share on other sites

Xiaomi Redmi Note 4 4/64GB spadło o 100 zł

 

999 zł to wciąż wysoka cena, patrząc na ibuygou, gdzie jest 400 zł taniej, czy też z europejskiej distri sferis/proline, gdzie jest 150 zł taniej.. Skoro można mieć taniej to po co przepłacać  ;)

Droższy nie działa szybciej.

Link to post
Share on other sites

Ale są to duże sklepy długo obecne na rynku. Ponadto obowiązuje je polskie prawo i udzielają pełnej 24 miesięcznej gwarancji na w/w towary. Oczywiście telefony od nich są w wersji europejskiej z CE itp. Kupowałem w Sferis dwa Redmi 4a i jeden Redmi 4x.

 

A co do kolegów polecających zakupy w Chinach - proszę wspominać o możliwości doliczenia VATu zarówno przez urząd celny PP jak i firmę kurierską + koszty obsługi jak i praktycznie żadnej gwarancji, gdzie naprawa czy wymiana to droga przez mękę i konieczność ponoszenia opłat wysyłki w obie strony.

 

Co do obniżek: wiele bym się nie spodziewał. W chińskich sklepach końcówki serii po prostu znikają lub są sporo droższe niż wcześniej. W Polsce nie wiem, za krótko śledzę cenowy wątek ;)

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

podbjam temat jaki telefon xiaomi redmi note 4 czy 4x a może poczekac na Nota 5 ?

 

Jeśli nie przeszkadza Ci ekran 5,5" to Note 4, jest wydajniejszy, ma trochę lepszy aparat. 

Na Redmi Note 5 nie ma co czekać ponieważ.. go nie będzie ;) Zamiast niego pojawi się Redmi 5 Plus

 

Android 7.1 Nougat z MIUI 9
5,99-calowy wyświetlacz IPS 18:9, 1080 x 2160 pikseli
ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625, Adreno 506
3 GB / 4 GB RAM
32 GB / 64 GB pamięci wewnętrznej + czytnik kart microSD
kamera główna 12 Mpix i przednia 5 Mpix
Bluetooth 4.2, Wi-Fi, LTE
dual SIM (hybrydowy)
czytnik linii papilarnych
bateria 4000 mAh
wymiary 158.5 x 75.45 x 8.05 mm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...