Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jako jedyny techniczny człowiek w otoczeniu zostałam wytypowana do wybrania zestawu słuchawkowego do PS4, jako prezent dla siostrzeńca kumpla.

 

To, że cały biznes wygrywa w bingo z rzeczami, z którymi wolałabym nie mieć wiele do czynienia nie ułatwia sprawy (konsole, sprzęt audio, słuchawki z mikrofonem, dzieci do lat 12 w grach multiplayer) ani nie umożliwił mi ucieczki od odpowiedzialności.

 

Budżet to okolice 200-250zł. Wg wymagań najlepiej by było, żeby to był zestaw nauszny, bezprzewodowy, ale nawet moje ograniczone pojęcie o temacie wystarczy, by wiedzieć, że w tym hajsie, to nie ma opcji na dobry, albo chociaż nie tragiczny zestaw bezprzewodowy, co udało mi się wytłumaczyć.

 

Nie jestem pewna jak jest z kompatybilnością headsetów z PS4, ale na chłopski rozum istnieją dwie drogi: zestaw z kartą na USB (i długim kablem), albo zestaw na jacka (takiego z 3 paskami/pinami/jakkolwiek się to zwie) wpinany do gniazda w padzie. Druga opcja wydaje mi się rozsądniejsza, ale nie wiem, czy istnieją pełne zestawy (nie douszne/dokanałowe, jak do telefonów) z takim wejściem. No i nie wiem, czy każdy będzie kompatybilny, bo wątpię, żeby na Playu dało się jakieś sterowniki zainstalować.

 

Koncepcja (nie moja) na początku była taka: https://www.morele.net/sluchawki-sony-sluchawki-sony-ps4-wireless-stereo-headset-9281788-630813/

ale wychodzi, że to trochę za drogo. Poza tym obawiam się, że - jak w przypadku wszystkich oficjalnych akcesorów Sony - cena nie do końca jest odzwierciedlona w jakości.

 

Pomożecie?

Edytowane przez iamnotreal
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...