Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak, przy uśpieniu/wstrzymaniu działa zasilacz, wył. jest procesor, grafika, dysk. Przy ustawionym S3 w BIOSie oczywiście, ale chyba każdy nowy komputer ma tak ustawione a nie S1.

Jak wtedy też będzie ten hałas i drgania to wina leży w zasilaczu, jak nie to w dysku, chłodzeniu proca lub grafice.

Link to post
Share on other sites

A co sie dzieje po wciśnięciu przycisku power po wznowieniu? Startuje od nowa, z poziomu BIOSa? Bo jak wstaje do pulpitu lub ekranu logowania to jest ok. Jak uruchamia się z uśpienia tak jakbyś normalnie wył. komputer to trzeba będzie zmienić ustawienia w BIOSie.

Link to post
Share on other sites

Jak oryginała masz to aktualizacje jak najbardziej włączasz i instalujesz. Najlepiej zacznij od SP1, jak jeszcze nie masz. A błędy jak sie wyświetlają, to możliwe że dany program nie jest kompatybilny z tym systemem. Wtedy aktualizujemy program do najnowszej wersji, jeśli nowsza wersja jest dostępna to odpalamy program w trybie zgodności ze starszą wersją Windows.

Link to post
Share on other sites

Ta nie wiem co ma do tego dysk i boxowe chłodzenie słychać jak sie przłoży głowę do dołu obudowy że to na zasilaczu tak mi się wydaje więc nie wyjeżdżaj mi tu że mogłem se to albo to kupić bo może kasy nie mam na te rzeczy? :D

boxowe chlodzenie i dyski twarde sa czestym powodem halasu w obudowie, ale widac ze jestes ograniczony i na dobra rade odpowiadasz atakiem. Poza tym dobre i ciche chlodzenie mozna juz dostac za 120 zlotych wiec to nie jakas mega kwota przy zakupie komputera.

 

no offence

Link to post
Share on other sites

Seasonic to górna półka. Jest lepszy, wydajniejszy i cichszy od OCZ i Corsair. Można nawet powiedzieć że jest za Enermaxem. Seasonic ma certyfikat 80 Plus Bronze czyli super wydajność. Co do monitora to LG ostatnio się często psuje. Te produkty zeszły na "psy". Podobno po 3-4 lata użytkowania sprzęt się psuje. Prawdopodobnie nawet wcześniej.

Pzdr

Corsair zapewne ma te same certyfikaty. Nie wiem, co się tak uparłeś na tego Seasonica. Do tego większość zasilaczy Corsaira jest produkowana przez Seasonica, więc to w sumie to samo. Dopiero zasilacze serii X są sporo lepsze, bo półpasywne (i te rzeczywiście będą cichsze).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...