Skocz do zawartości

Asus xonar dgx po intalacji sterowników "freezuje" komputer


Recommended Posts

Witam forumowiczów :) tak jak w temacie czasami od razu po uruchomieniu się windowsa czasem nawet nie zdąży się uruchomić a czasem wszystko pięknie się uruchomi tylko podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów/filmików. Naprawdę już nie mam pomysłu co mogę zrobić dlatego zwracam się do Was  :(

Z góry dziękuję.

 

1.Konfiguracja komputera: MSI 870-c45, Thermaltake Smart SE 530W, AMD phenom II 960t(zablokowany), Goodram DDR3 8GB 1600Mhz, R9 270x, samsung spinpoint f1, asus xonar dgx.

2.System operacyjny: Windows 7 x64.

3.Zmiany wprowadzone w systemie i sprzęcie przed wystąpieniem kłopotów: Instalacja wszelakich sterowników.

 

4.Używany program antywirusowy: Nie używam.

5.Wykonane czynności w celu naprawy problemu: Instalacja sterowników, format, upgrade biosu, "grzebanie w biosie", 

6.Informacje dodatkowe: Po paru sekundach występuje dany problem.

Link to post
Share on other sites

Jeśli był format i instalowanie od nowa sytemu można wykluczyć żeby sterowniki od zintegrowanej się "gryzły".

Ja bym sprawdził sam sprzęt, pobierz wypal /rozpakuj jakieś discro Live CD Linux-a, w BIOS ustaw jako pierwszy nośnik  na którym wypaliłeś / wypakowałeś na pamięci przenośnej USB Linux-a.

I zobacz jak będzie działać, jeśli to samo pod Linuxem znaczy prawdopodobnie że sprzęt jest uwalony.

Jeśli nie będzie problemów znaczy że sterowniki, lub inny problem programowy.

 

PS Co masz podłączone pod ta kartę wzmacniacz, słuchawki, głośniki komputerowe?

Niech napisze co konkretnie ( model i marka).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...