Skocz do zawartości

Dark Matter


Recommended Posts

Na początku witam wszystkich w kolejnym moim temacie :)

Jeśli ktoś mnie zna to wie, że ja nie lubię siedzieć w miejscu i po raz kolejny ciągnę dwa projekty na raz ;)
 
Przechodząc jednak do tematu na początku chciałbym podziękować wszystkich dotychczasowym sponsorom tego projektu, a są to:
 
abL7i9c.jpg
 
5F5LnOk.jpg
 
WLO9rVa.jpg
 
Spec tego projektu przedstawia się następująco:
CPU: 1920X
Płyta główna: tutaj czekam bo mam dwie opcje i zobaczymy na czym stanie
GPU: AMD Vega  64
RAM: tak samo jak z mobo mam kilka opcji i czekam co z tego wyjdzie
SSD: Corsair MP500
Obudowa: BQ Dark Base 700
Zasilacz: BQ Dark Power Pro 11 1000W
LC: EKWB
 
Co do samego projektu to jak widać będzie on oparty o platformę AMD oraz obudowę BQ Dark Base 700. Kolorystyka nowego build to czerń oraz fiolet lecz tutaj cały czas myślę jeszcze nad odcieniem tego fioletu. 
Cały czas planuję też jak poprowadzić układ LC w tej budzie bo wcale nie jest ona jakaś przesadnie duża ale sporo pomysłów tli się w mojej głowie, między innymi płyta z plexi ze ścieżkami ;)
 
Niedługo fotki i dalszy rozwój wydarzeń. 
 
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Gratuluję sponsora :)

Nie pamiętam czy kiedyś już pytałem, ale jakiego obiektywu używasz do zdjęć?

W chwili obecnej posiadam nikkora 50mm 1.8 oraz nikkora 18-55 i zastanawiam się nad kupnem kolejnego lustra. Testowałem kiedyś obiektyw zenita, lecz z Nikonem d80 niezbyt dobrze współpracuje (wychodzą ciemne i niedoświetlone zdjęcia).

Edytowane przez pawel92
Link to post
Share on other sites

Z tego co pamiętam to Michał używa sigmy art 50mm pod cannon-a ?

 

Co do Twojego pytania to jak chcesz tanio i dobrze to helios 44m-4 58/2. Bardzo fajnie to współgra z Nikonami (testowałem na D70/70s oraz na d3100). Ta 50 nikkora też bardzo fajne szkiełko i na luzie można uzyskać ciekawy kadr. Bardzo ciekawą opcją to fotografowania kompa będzie też jakaś stałka 35mm f1.8. Tylko podstawa to statyw, dobre światło i tryb manualny ;)

Link to post
Share on other sites

Ja zrobiłem obecnie przesiadke na puszkę Nikon d7100 a szkło do niego mam Nikora 35mm 1.8f :) Wcześniej miałem starego Canona d80 plus szkło Cannon 50mm 1.8f lub pożyczoną jak Patryk pisze Sigma art 50. Swoją drogą polecam tę obiektywy Sigma robią mega robotę :)

Edytowane przez ML MODS
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...