Skocz do zawartości

Czy Gtx 1070 będzie okk ?


Recommended Posts

Zamierzam kupić gtx-a 1070 i moje pytanie brzmi czy mój zasilacz (corsair vs450 watt series) da rade z tą kartą graficzną i czy ta karta będzie dobrze współgrała z moim prockiem (i5 4570) w grach ??

Istnieje jeszcze opcja kupna gtx 1070 ti  i jeśli chodzi o ta kartę to też proszę o radę.

 

Mój obecny sprzęt to :

-i5 4570 3,2 ghz 

-płyta główna to MSI class military 4 h81m-p33

-zasilacz corsair vs450 watt series

-ddr3 1x8gb hyperx fury

-obecna karta graficzna to: amd r9 380 2gb

 

Proszę  o pomoc z góry dzięki :D

 

Edytowane przez boxu.m22
Link to post
Share on other sites
Zamierzam kupić gtx-a 1070 i moje pytanie brzmi czy mój zasilacz (corsair vs450 watt series) da rade z tą kartą graficzną i czy ta karta będzie dobrze współgrała z moim prockiem (i5 4570) w grach ??

Istnieje jeszcze opcja kupna gtx 1070 ti i jeśli chodzi o ta kartę to też proszę o radę.

 

Mój obecny sprzęt to :

-i5 4570 3,2 ghz

-płyta główna to MSI class military 4 h81m-p33

-zasilacz corsair vs450 watt series

-ddr3 1x8gb hyperx fury

-obecna karta graficzna to: amd r9 380 2gb

 

Proszę o pomoc z góry dzięki :D

Ja bym nie ryzykował i kupił co powyżej 500w. Na razie sprawdź czy wszystko dobrze z tym 450w będzie chodziło, ale raczej powinno. Znajdź sobie jakiś kalkulator i tam daj wszystkie dane.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Raczej będzie ograniczał kartę graficzną.

 

A czy zasilacz podoła wyzwaniu ??

Ja bym nie ryzykował i kupił co powyżej 500w. Na razie sprawdź czy wszystko dobrze z tym 450w będzie chodziło, ale raczej powinno. Znajdź sobie jakiś kalkulator i tam daj wszystkie dane. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

na kalkulatorze PSU wyszło 404 wat z gtx 1070

Link to post
Share on other sites

Zasilacz do wymiany. Jest to budżetówka, wręcz nie pasuje do takiej karty. 

 

Dodatkowo pamięć masz w single channel co ogranicza procesor. 

 

Ile chcesz wydać na zasilacz? 


 

 

Ja bym nie ryzykował i kupił co powyżej 500w.

 

Nie moc się liczy a jakość. Tu wystarczy 450 ale nie obecny model.  

Link to post
Share on other sites

Zasilacz do wymiany. Jest to budżetówka, wręcz nie pasuje do takiej karty. 

 

Dodatkowo pamięć masz w single channel co ogranicza procesor. 

 

Ile chcesz wydać na zasilacz? 

 

 

 

Nie moc się liczy a jakość. Tu wystarczy 450 ale nie obecny model.  

200-300 zł

Link to post
Share on other sites

 

 

Jest to budżetówka, wręcz nie pasuje do takiej karty. 

 

Budżetówka budżetówką, ale spokojnie takie połączenie ogarnie. Oszczędzanie na PSU przy zakupie takiej karty to inna bajka, ale jeśli ktoś ma ograniczony budżet to taki zestaw z pewnością nie powinien mu spędzać snu z powiek.

Link to post
Share on other sites

Budżetówka budżetówką, ale spokojnie takie połączenie ogarnie. Oszczędzanie na PSU przy zakupie takiej karty to inna bajka, ale jeśli ktoś ma ograniczony budżet to taki zestaw z pewnością nie powinien mu spędzać snu z powiek.

czyli pociągnie bez problemu ?

Link to post
Share on other sites

Z pewnością podczas maksymalnego obciążenia nie będzie cicho, ale poza tym nie powinno być najmniejszych problemów, o ile nie będziesz się bawił w OC GPU.

W OC raczej bawić się nie będę ,a na kulturze pracy nie zależy mi tak bardzo jak na wydajności .

Mam jeszcze j pytanko czy owa karta współgra z i5 4570 i czy lepiej kupic tego gtxa czy gtxa 1070 TI?

Link to post
Share on other sites
W OC raczej bawić się nie będę ,a na kulturze pracy nie zależy mi tak bardzo jak na wydajności .

Mam jeszcze j pytanko czy owa karta współgra z i5 4570 i czy lepiej kupic tego gtxa czy gtxa 1070 TI?

1070 nie da Ci pelnej mocy z tym procesorem i tym bardziej nie ma sensu kupowac 1070 ti, chyba ze rocesor tez wymienisz i zasilacz.

 

Takze z 3000zl na calosc potrzebujesz

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...