Skocz do zawartości

Tablet do internetu/filmów do max 1000 zł


Recommended Posts

Dobry. Poszukiwany tablecik z następującymi wymaganiami:

 

-Budżet: maksymalnie 1000 zł, ale wymagań nie mam jakichś dużych, więc może uda się coś taniej

-Przeznaczenie: przeglądanie internetu, oglądanie filmów, muzyka

-Nówka

-Wyświetlacz: ekranik 8-10 cali (większy = lepszy)

-Rozdzielczość: nie wiem jak to w tabletach, bo to w sumie będzie mój pierwszy, ale przegląda internet i ogląda filmy chyba się lepiej w rozdzielczości full hd :)

-System: raczej android

-Wymagania: żeby nie trzeba było go podpinać do kontaktu co 5 minut, jakaś sensowna ilość pamięci i wewnętrznej (dobrze żeby było wejście na kartę pamięci) i RAM, płynność i szybkość w działaniu (żeby filmy nie ścinały i strony ładowały się raz dwa)

Połączenie: widziałem, że tablety z samym wifi są tańsze, więc chyba taki mi wystarczy :)

 

Dzięki za ewentualne odpowiedzi :)

Pozdrawiam

 

[edit]

 

Dodam, że mam oko na Lenovo TAB 2 A10-70L - nada się? 

Edytowane przez Crave
Link to post
Share on other sites

Ciekawym modelem w tej cenie jest Huawei MediaPad M3 Lite, nawet kolega formumowy robił recencję: LINK

I to byłby chyba najlepszy wybór w tej cenie.. 10.1 cala, panel IPS, rozdzielczość 1920x1200 pikseli, procek snapdragon, 3 GB ram, bateria daje rade. A jak nie jesteś przekonany do Huaweiów to może np. Samsung Galaxy Tab A SM-T580NZKAXEO 10,1"? Tyle że tutaj te 100 zł za nówkę trzebaby dołożyć. Ale sprzęt bardzo solidny, ładnie wykonany i wytrzymały. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...