Skocz do zawartości

Modernizacja za 800zł


Recommended Posts

SPECYFIKACJA:
 
i5 2500k
r9 270
xfx core 450W
16 gb ram
p67 pro 3


Poszło mi mobo p67 pro 3 i nie wiem czy kupić znowu to samo mobo za około 250-300zł. Czy może sprzedać tego i5 2500k i kupić mobo wraz z jakimś prockiem do 800zł.

Co byście zrobili nowa płytka pod tego i5 2500k czy do 800zł kupić mobo i lepszego procka, chciałbym jakieś propozycje.
Link to post
Share on other sites

Ja bym szukał płyty na ten sam socket. Sam ma 2500k i nie nażekałem jeszcze na jakieś uchybienia z jego strony. Za 800zł nie poszalejesz w kwestii wymiany całej platformy. Poszukaj mobo Asus p8z77 v albo pokrewne. Sam lece na v-pro i nie mam co do niej zastrzeżeń.

Link to post
Share on other sites

 

Jak sama płyta weź ASRock P67 Extreme4

Ewentualnie w przyszłości dasz 2600K jak Ci się trafi jakaś okazja na aukcji.

 

 

Droższej płyt głównej nie było? :o

 

Za nie wiele więcej można mieć płytę główną na Z370...

 

Różne modele również bardzo dobre prawie połowę taniej:

 

ASROCK P67 PRO3 B3, ASUS P8P67-M, MSI P67A-GD53 i inne

 

 

Do rzeczy:

 

Szukaj najtańszej możliwe płyty głównej, podkręć procesor i tyle. W Twoim zestawie to zastanowiły się nad wymianą karty graficznej bo ta, którą posiadasz to już zniszczenia w grach nie sieje :)

 

Do tego zestawu jakiś GTX 1050 ti lub GTX 1060 3GB (niestety ale wersja 6GB jest sporo droższa) dałbym ostrego kopa. 

Edytowane przez Pankracy666
Link to post
Share on other sites

To panowie, jakie mobo tanie i żeby podkręcić go do 4,4ghz chociaż polecacie? 500zł za mobo nie będę dawać, max do 300zł coś myślę.

 

Osobiście brałbym najtańszy możliwe model, jeżeli da radę to z jakąś gwarancją. Ważny aby miała radiatory na sekcji zasilania procesora i odpowiedni chipset p67, Z77.

 

i5 2500k te @4.4 to zrobi i bez płyty głównej  :rotfl:

 

Do poczytania:

 

http://pclab.pl/art45076.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...