Skocz do zawartości

Nowy telefon do ~1500-1700, wymiana Huawei P8 Lite


Recommended Posts

Cześć,

Od ponad 2 lat jestem użytkownikiem Huawei P8 Lite. W ciągu ostatnich kilku dni telefon zaczął nawalać (port ładowania, bateria), w związku z czym przygotowuję się do jego wymiany. Budżet wynosi ok. 1500-1700zł. Jestem w stanie dołożyć do 2300zł, ale nie sądzę że przy moim użytkowaniu smartfona ma to sens.

Użycie smartfona:

Obecnie spędzam na telefonie mniej niż godzinę dziennie. Głównie social media, smsy i zdjęcia. W P8 Lite najbardziej boli mnie bateria (ledwo wytrzymuje 1-1,5 dnia przy tym użyciu) oraz słaby aparat (nie jestem zadowolony ze zdjęć).

Wymagania dot. nowego telefonu:

1. Solidna bateria, nie chcę przechodzić jeszcze raz przez sytuację z P8 Lite

2. Bardzo dobry aparat, zarówno przedni jak i tylny. Jest to dla mnie główne źródło robienia zdjęć na wszelkich wyjazdach i wakacjach.

3. Sprzęt gotowy do uciągnięcia okularów VR, chciałbym spróbować tego rodzaju wrażeń

4. Tylko Android + nie biorę pod uwagę Xiaomi

5. Mile widziane szybkie ładowanie

Modele na które do tej pory zwróciłem uwagę:

1. Huawei P9
2. Huawei P10
3. LG G6
4. Samsung Galaxy S7

5. Samsung Galaxy S7 Edge

Podciągam te telefony pod podany budżet (bez jego rozbudowy), ponieważ zbliża się Black Friday i Cyber Monday. Ceny mogą mocno spaść na ten weekend.

Pomożecie?

Pozdrawiam,
Tomek

Edytowane przez Saeviel
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...